Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta, vagy Suzuki Swift?

Ford Fiesta, vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

Mindkettő 2005-2006-os évjáratban érdekel. Nagyjából egy árban vannak. Kizárólag benzinesben érdekel.


Az egyetlen szempont a megbízhatóság. Melyik lenne jobb? És miért?



2015. márc. 27. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Megbízhatóság (és olcsóság) egyértelmű Suzuki.

Viszont komfort, és kényelem, az meg a Ford.

2015. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ford:biztonság, kényelem.
2015. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Ford.

Abban van anyag. A másikban... abban is, csak műanyag.

Biztonsági szempontból is, motorikusan is.

A Swiftről annak idején apám azt mondta, jó a motorja, de az lehagyja a kasztnit.

Amúgy Ford párti vagyok, de van más is amit csípek. A magas kényelmi faktor inkább a francia autókra jellemző, bár a Ford tényleg kényelmes (is).

Amúgy én nem is értem ezt a párosítást. Annyira Ford.

2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

1-es vagyok most suzukival járok.

Mert ez olcsó. És megbízható.

De ha vége a ház átalakításnak, akkor Ford Fusionra gyűjtök majd, mert azért a komfort nekem is hiányzik...

2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen Ford. Csak akkor gondolkodnék el a Suzukin, ha ugyanazon árért fiatalabb lenne, de így szerintem nem is kérdés.
2015. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Az "új" swiftnek már köze sincs sem megbízhatóságban sem olcsóságban a régi névrokonához. Egyértelműen Fiesta.
2015. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Hát a 2006-os Switről nem nagyon jelenteném ki, hogy sz*rabb mint a Fiesta, sőt. Ezek már nagyon jól sikerültek.
2015. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Pedig nyugodtan kijelentheted.


Régen swift volt a céges autónk, most fiesták. Két kezét összetette minden kolléga, mikor végre azt a sok fost visszaadták a lízingcégnek.

2015. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Nekem 2006-os 1.3-as 92 lovas Swiftem van. Aki a biztonságot kérdőjelezi, az nézzen utána. Nagyon is jó töréstesztje van, és nem fapados mint a régi, nekem kényelmes. Megbízhatóságról annyit, hogy 146 ezer van benne, eddig csak kopó alkatrészeket cseréltem, megjegyzem röhejesen olcsón. Teljesítményben szerintem egyértelműen Swift, a legjobb 1.3as motor amit valaha próbáltam. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, most se döntenék másképp. Remélem segítettem.
2015. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelmű, hogy Fiesta.

1. megbízhatóbb

2. márkaszervizben jobban értenek hozzá, a suzuki hálózata szar

3. tágasabb, komfortosabb autó

2015. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!