Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autón visszahajlott és...

Az autón visszahajlott és letört a tükör úgy, hogy utána lelógott, valamilyen kábel tartotta. Hogy tudnám javítani?

Figyelt kérdés
Most szikszalaggal van felerősítve, mert egyébként az üveg nem tört el, hanem maga a tükör tört le. Új tükröt kell vennem, vagy javítható valahogy?

2015. márc. 28. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből aztán fogja tudni olyan, aki nem látta, hogy mennyire sérült a tükör.

Autóbontó, ha nem akarsz újat venni

2015. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs 30 ezred egy fűthető tükörre,akkor keress egy műanyag hegesztőt.

Bontóban nemhiszem hogy találsz mert viszik mint a cukrot.

2015. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bontókban próbálkozz ott találhatsz jó burákat mindennel együtt és nem szoktak sokat elkérni érte. Persze lehet hogy a színben lesz némi eltérés de ha nem olyan egyedi csicsás színű autód van akkor szerintem festékboltban kapsz hozzá festéket azzal kimaszkolod egyes részeit amit nem akarsz befesteni a többit picit lecsiszolod hogy matt legyen a felület, lezsírtalanítod, átfújod aztán ha megszáradt felszereled és ennyi. Sajnos elég sok ilyet csináltam már, 3 szor csak a tesóm autójára kellett tükröt burával szereznem, és mivel fiatra kellett így nehezen találtam bontóból, újonnan meg horrorban vannak. Abba a harmadikat csak internetről tudtam rendelni az ország másik feléről, és szerencsére az pont megegyezett az autó színével így legalább a festéssel nem kellett szenvednem.

A saját autómra F astra arra volt annyi mint a nyűg, a bontós srác csak arra a szériára vagy 10 et bontott le mert tudta jól hogy 3 hét alatt elviszik mindet, ott még a színárnyalatot is kibírtam választani, és csak 3 ezrembe került az egész.

2015. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az utolsó elég kimerítő volt :)
2015. márc. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!