Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki ajánlana olyan friss...

Valaki ajánlana olyan friss jogsisnak való autót, ami kb.450 ezer forintbol kijon és kedvezö a fogyasztása?

Figyelt kérdés
A Volkswagen golfot nézegettem, azt mondjak hogy jól fogyaszt.

2015. ápr. 2. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
nesze: [link]
2015. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
swift, vagy f-astra.
2015. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
450ért 3as Golfot tudsz venni, de vigyázz mert ezek már idős autók és nagy részük már elkezdett szétrohadni. De inkább én is egy Swiftet tudnék ajánlani, megbízható autó, ha valami esetleg elromlana olcsó az alkatrész, keveset fogyaszt. Az F Astra is megbízható autó, csak az is már öreg és hajlamos szétrohadni.
2015. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

3: Na de persze a Swift az nem rohad :D

Mindegyik rohad ha elhanyagolják meg ezek öreg autók már.

Én inkább F Astrát vennék vagy 3-as Golfot, ezeket még mindig jobban autónak tekintem mint a Swiftet.

(Már érzem hogy a Suzuki fanok vérszemet kapva nyomkodják a piros kezet :D)

2015. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
450 ért fiatalabb Swiftet kap mint egy 3as Golf. Nem azt mondtam hogy a swiftek nem rohadnak, hanem azt hogy ennyi pénzért egy 3as golf vagy egy f astra valószínűleg jobban rohad mint egy ugyanennyi pénzért kapható fiatalabb swift.
2015. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lipton051 válasza:

Hello! Szerintem vegyél egy Puntot (mk2) az kijön 450 ezer ből. Fogyasztása kicsi 1.2 motor nem nagy nem kell utána sokat fizetni + kezdőjogsisnak nem is kell nagyobb teljesítmény.Városban és azon kívül egyaránt megállja a helyét.Ajánlom a 16 szelepes változatot.Vagy,ha nem jön be a Punto gyári szériája akkor keress egy Punto Sportingot (1.2 16v 80LE) igaz ez egy picit több ,mint 450 ezer,mert elég ritka is nem gyártottak túl sokat belőle,de megéri az árát. Az a széria full extrás változata Nem gyenge hangrendszer,sportfutómű,sport ülések és a design is sportosra van kialakítva lökhárítók,tető spoiler és mind ezt gyárilag.Csak ajánlani tudom tapasztalatból mondom én is ilyent hajtok. ;-) gyári külső: [link]

gyári belső : [link]

2015. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!