Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a BMW röl?

Mi a véleményetek a BMW röl?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok és 400 ezrem van kocsira. Elsösorban a bmw 316 e36 érdekelne, de nem tudom hogy mennyit fogyaszt. Valaki tud valamit rola?

2015. ápr. 2. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett volna nehéz megkeresni a témában egyszer már kiírt kérdéseket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__670..

Azért gyakorikérdések.hu az oldal, hogy ha már van egy hasonló kérdés, akkro azt kellene megkeresni.

Egyébként az az E36 tuti átverés 400 ezerért, úgy értem, hogy egy romhalmaz. A 316i-t itt lehurrogják, mert a legkisebb motorú bmw, az autó meg nehéz, ezért sokat fogyaszt (meg amúgyis akkoriban még elég magas fogyasztásuk volt a bmw benzineseknek). Úgy is mondhatnám, hogy tipikus kérdés, de majd jönnek más trollok is azzal, hogy friss jogsis + eharminchat-háromtizenhat négyzázé' és igazuk is lesz.

Vegél inkább egy Astra F-et, ha német autó kell, de abból is nagy hulladékok vannak 400-ért.

2015. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
400 e-ért már lehet normálisabb f astrát venni 2. A kérdésre meg nem is válaszolok, mert fölösleges. :D
2015. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Friss jogsival, karcsú pénztárcával gyorsan felejtsd el a BMW-t.

1600 köbcenti alatti autót keress, ami még elfogadható állapotban van, s a megjelölt összeggel örülj, ha tudsz venni olyan autót, ami még megbízhatóan működik.

Az 1600 köbcenti "adóhatár", de neked 1000-1300 köbcenti fölöttiek már neccsesek 400ezerből...

Vehetsz ennyiből BMW-t, de közlekedni nem fogsz vele.

Suzuki, Opel - ha közlekedni is szeretnél az olcsó autóddal.

2015. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Petrolhead ***** válasza:
53%
Ha ertessz az autokhoz es kifogsz egy jo peldanyt 316 bol, es rendesen karbantartod,sok boldog percet fog szerezni,a benzinkuton kivuli havas tajakon, persze ha 150-200 ert veszel fost az nem buli. En 4 eve vettem 1 eves jogsival 2200euronyi lejert es semmi bajom nem volt vele. igaz maniakusan patent allapotban tartom minden szilent tokeletes a belseje most lessz ujrakarpitoza. sokat nem kell ra kolteni csak ha beteg vagy mint en, ja es a rozsdara figyelj a kuszobok elso reszen,es lehet hogy nem eszik annyial kevesebbet mint amennyivel szarabbul megy egy 328-nal de friss jogsival inkabb egy 316i persze ha nem bortonbe vagy temetobe keszulsz:)es aki meg nem ult 328 ba annak eleg a 316i megy ugy ha nem jobban mint barmilyen egyhat.
2015. ápr. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Petrolhead ***** válasza:
78%
elozo vagyok 316i. a fogyasztas varosban sietosen 17l nyugisan 9liter sacc per kb.Orszaguton mar nem hatrany a majdnem 1300kg ott csak suhan 6literes fogyasztassal ki a vilagbol es vissza.
2015. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért beszéllek le az E36-ról mert kezdő vagy (bárki elboldogul egy ilyennel), hanem azért, mert már egyszeűen unom a sok E36-ot az úton. Bármilyen BMW-t csak akkor vegyél, ha 150 lóerő felett veszed legalább, másképp minek kell BMW, csak az embléma miatt, nem baj ha egy nyomorult benzinzabáló 1.6-os motor van benne, amelyiket a Swift oda-vissza ver?

Nézz bármilyen más autót, van bőven.

2015. ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 1.6 limo van sperdifis :) nem egy erögép de szépen lehet közlekedni:) alkatrész nagyon olcsó meg az adói se vészesek:) Nekem pont elég jol megy fanatikus szinten van karbantartva és megőrizve a full gyári állapot:) és ha talaltok olyan full extras dupladigitklimas, elölhatulködlampas, elölhatul könyöklös ( hatul pohartarto sízsák), fatcompos, esöszenzoros, zarhatokesztyütartos, mindenhol elektromosablakos, füthetötükrös, jol vilaGito projektoroslampaval, nem recsegös gyarihifivel, gyarilag központis double lockal stbstbstb sorolhatnam swiftet vagy astrat szoljatok veszek olyat:) egyebkent 6.5-8 lityi:)
2015. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

E36-ban már voltak ilyen extrák? Monduk 2, vagy több zónás klíma csak vakítás egy légtérben, első ködlámpa haszontalan, de a könyöklő az jöhet bármelyik kocsiba, majdnem a többivel is felextrázható bármely autó.

316-ot úgy vegyél, ha teszel alá egy rövidebb difit, azzal már jól gyorsul majd, de még nagyobb lesz a fogyasztás. Ha főleg városi autó lesz, akkor nem zavaró a rövid áttétel, de már alapban is sokat fogyaszt városban.

2015. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

A véleményem:

Telepi rajgyerekek tipikus csapatós "autója".Újkorában is az vette, akinek nem volt pénze rendes prémiumra, csak vagyánykodni akart.Én eddig össz-vissz pár darab normális állapotú 316-ost láttam ezekből.

2015. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, miért vesznek az emberek pont olyan autót, amilyet? Egy Bmw-t vásárló csak azért vehet Bmw-t, hogy menőzzön (cnyoknak: rajkodjon) vele? Ez most olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy francia autót csak az vesz, aki langyi, olaszt (Fiat, Alfa, Lancia) aki hülye, Suzukit meg az vesz, aki parasztember, vagy panelben élő kisnyugdíjas, Opelt és VW-t a szürke kis észrevehetetlen senkik (nekem is Opelom van), Hondát azok a beképzelt majmok, akik mindenkinél különbnek képzelik magukat (klönben Bmw-t vennének), és hosszú még a lista. Ez mind igaz, ha a Bmw-sek is azért vették a bmw-t, hogy keménykedjenek, menőzzenek, magamutogassanak, aszfaltrallizzanak vele.


Ennek ellenére mondom, hogy ez viszont egy olyan tipikus kérdés, hogy már fáj.

2015. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!