Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót vásárolni....

Szeretnék autót vásárolni. Már 1 ideje nézegetem az autókat és nem találok olyat ami megfelelne. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Kb van rá 2M.

Opel vectrát,VW passatot néztem eddig de ami jónak tűnt arról kiderült hogy pl: Nincs szervizkönyv meg nem lehet tudni hány tulaja volt.

Hol nézzek autót ? :D



2015. ápr. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősök között.
2015. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Opelt ne van egy haverom az Opel gyárban dolgozik, és ő mondta hogy a leg rosszabb minőségű váltót teszik bele,mert az az olcsó és azt más vállalat gyártja az opelnak.

ennyiért vegyél egy Mitsubishi lancert, vagy egy Honda accordot.

2015. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Milyet vegyek?"

JÓ ÁLLAPOTÚT!!!!


a szervizköny és az előző tulajok száma miért annyira fontos neked?

kiválasztol egy autót ami tetszik neked és van rá pénzed. elmész átnézeted, kipróbálod, ha jó, akkor megveszed és kész. mit kell ezt így túlkomplikálni?

2015. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire kell a vas? Hányan ültök bele, mennyit hajtod, és hol?
2015. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nincs szervizkönyv meg nem lehet tudni hány tulaja volt."


A szervizkönyv egy dolog, akármelyik kereskedő egy óra alatt beszerzi neked a megfelelő pecsétekkel. Persze semmi köze nem lesz az igazsághoz, de szervizkönyv!

:D


Az se igazán fontos, hogy hány tulaja volt.

2015. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gtimast válasza:
Én csakis német autót javaslok, leginkább VW-t használtautó.hu-n nézz körül meg a környékbeli autókereskedésekbe, egy jó kis B5-ös passattal nem járnál rosszul, olcsó alkatrész,megbízható és csak is dieselt vegyél!! főleg ha sok km van a kocsiba..
2015. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Honda CRV-t vegyél , vagy Nissan qashqai-t !a lényeg én a japán autókat ajánlom!

Ülj be a kocsidba, és próbálj meg vezeni gumicsizmában!

2015. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!