Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A KRESZ és az elsősegély...

A KRESZ és az elsősegély órákon csak ülni kell és figyelni, jegyzetelni? (B kategóriás jogsi)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Kresz órákon van néha "dolgozatírás", amit az oktató utána kiértékel, padból felelni kell néha a feltett kérdésekre, illetve elsősegély órákon néha ki kell menni párokban az osztály elé a táblához, és bemutatni/gyakorolni pl a stabil oldalfektetést, stb.. nálunk legalább is így volt.
2015. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk KRESZ oktatáson óra végén mindig voltak tesztfeladlatok, de csak olyan "bemondásra" csináltuk, és ha nem volt egyetértés, akkor átbeszéltük.

Elsősegélyen 2 óra elmélet után párokban gyakoroltuk stabil oldalfektetést, kötési módokat, illetve babán az újraélesztést, bukósisak levételét, stb


Ezen felül csak ülni és jegyzetelni :)

2015. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előttem már leírtak mindent :) Igazából ha figyelsz, akkor nagyon sok mindent meg lehet tanulni, én legalább is órákon kívül nem tanultam, a KRESZ könyvet ki sem nyitottam, csak gyakoroltam, és simán meglett.

Ha belekezdesz, nagyon ajánlom ezt az oldalt, itt agyon kevés kivétellel minden kérdést megtalálsz. Nagyon nagyon hasznos! Én mindig ezt csináltam, és mindig addig, amíg hibátlanra nem tudtam megcsinálni mindet.


[link]

2015. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!