Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta autónál lehet...

Milyen fajta autónál lehet érezni a legjobb vezetési élményt? Felső kategóriára gondolok!

Figyelt kérdés

Nissan gtr, dodge challenger srt8/hellcat, bmw m3/4, audi r8, ferrari, lamborghini, porsche 911...stb.


Melyiknél van a legjobb vezetési élmény és miért?


Meghajtásnál hátsó vagy inkább összkerék?


Autómata vagy manuális? (Rengeteg autót szinte csak autómatával lehet kapni... Érdemes így is megvenni vagy inkább egy manuálisat?)


2015. ápr. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

a kérdésedből egyből kiderül, hogy jogsid sincs, csak álmodozásból kérdezed.


menj át amerikába, aztán megtudod..


automata mindörökké.

2015. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ariel atom
2015. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vezetesi elmeny mindenkinek mast jelent. Raadasul nem is egy egzakt fogalom.


Szemely szerint jobban szeretem a hatsokerekhajtasu autokat, ill. a tulkormanyozottra hangolt osszkerekeseket.


Ilyen eros autonal szerintem csak szenvedes a kezi valto.


A Nissan GT-R nalam kiesik, biztos jo de nem izgat, amerikai izomautok szinten nem, a tobbi johetne.

2015. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, álmodozás. Porsche a top. De én beérném egy Mustang GT-vel is
2015. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!