Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ford mondeo-nak 2001 körül...

A ford mondeo-nak 2001 körül lett egy ráncfelvarrása. Ha megtörtem az autóm elejét, ami 2004-es évjárat és kocka a ködlámpa, akkor helyettesíthető a régebbi elemekkel, aminél még kör alakú a ködlámpa?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkora különbség van árban a facelift előtti javára, hogy megéri tákolni, hogy aztán minden alkatrészcserénél matekozz, hogy akkor ez most facelift előtti vagy utáni, az én öszvér kocsimba vajon bele tudom-e rakni?


(Halkan tippelem, hogy nincs) Bontóban szerintem közel azonos áron lenne mindkettő verzió

2015. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég sokminden elment, első lökhárító, hűtő, motortartó bak, fékfolyadék tartály, víztartály, motorháztető, elől az a merevítő nyúlvány...és egy 2001 es autót forgalomból kivontat tudnék 300e körül, és arra gondoltam csak át kéne pakolni, ha minden megegyezik, mint igy alkatrészről alkatrészre megvenni.
2015. ápr. 28. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
2003-ban volt a ráncfelvarrás, de ez szinte csak a lökhárítót és a ködlámpákat érintette. A karosszériaelemek egyformák.
2015. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!