Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó Suzuki, Golf, Thalia?

Első autó Suzuki, Golf, Thalia?

Figyelt kérdés

Most tan)ulok vezetni.(Audi A 4diselen)


Tervezzük az autóvásárlást, munkába járáshoz, bevásárláshoz kellene, (3 gyerekünk van)

Gondolkodunk 98-as Golfon de ugyaniennyiért Tháliát vagy Hunday Accentet,vagy Suzukit is kapnánk 2003 évjáratút. Kb. 5-600000 ft-ért. Mi a vélemény? Tapasztalat nincs.Persze vásárlás előtt átnézetjük most csak tájékozódunk.


2015. ápr. 29. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es hogy a kérdésedre válaszoljak.


Gondolom följebb áll, hogy valaki szerint nem a suzuki a legjobb. Két ismerősöm szokta szidni a suzukikat és én hiszek nekik. Az egyik karosszérialakatos, a másik mentős.


Nekem megér pár forinttal többet hogy egy komfortos és biztonságos autóval járjak. Esetleg tudnál említeni egy tulajdonságot amiben a suzuki jó ? (a motorján kivül).


Persze tisztába vagyok vele hogy a tesco gazdaságos párizsivel is jól lehet lakni, de én szivesebben eszem a Picket

2015. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden, ami a pénzre visszavezethető. Például keveset fogyaszt, olcsó az alkatrész.
2015. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy a suzuki a világ legjobb autója, de mivel a kérdező fél millió forintért nézeget, egyetértünk ugye, hogy nem veyront fogunk ajánlani. Ebben az árban, ha a jövőre is tekintünk szerintem nincs jobb választás. Gyakorlatilag szerviz nélkül, olajcserével gurulnak évtizedeket, miközben keveset fogyasztanak. Valamint, ha esetleg arra kerül a sor, hogy egy-két darabot cserélni kell koccanás miatt akkor olcsón meg lehet úszni.
2015. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
csak ha kicsit erősebben koccansz lehet hogy nem csak az autón kell cserélni ezt-azt ami nem olyan olcsó
2015. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönjük, megszoktuk, hogy tipikus ellenző vagy.
2015. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
72%
Nekünk volt egy suzuki ignis 1,3. Nagyon jó kis autó a kaszni rémesnek tűnik (mármint erősségre), de jobb a töréstesztje mint egy swiftnek. Külseje szerintem nem rossz, alufelnivel nagyon pofás. A belseje kicsit puritán, de nem vészes, nekem bejött az is. Motorikusan kiváló. Hátul merevtengelyes ami miatt egy kicsit érdekes a futása(a mustang is merev tengelyes és az sportkocsi), de nem fekszik le ha tele van pakolva. Szóval az ignis szerintem egy pofás megbízható autó amit élvezet vezetni, ráadásul terepen is elmegy ( azért off roadra nem alkalmas) belseje: [link] az autó [link]
2015. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
2015. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!