Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autóhoz járt 2db...

Használt autóhoz járt 2db kulcs. Az 1-iknél a CHIP szerintem más, mert amikor beraktam a kulcsot a műszerfalon gyorsabban villogott az egyik égő, mint az eredeti kulcsnál. Mi történik, ha így adok rá gyújtást?

Figyelt kérdés
Leblokkol valamit? Megpróbáljam így elindítani a motort? Kereskedőtől vettem... Lehet reklamálni? Vagy nem érdemes?
2015. máj. 3. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az immobiliser visszajelzője villogott gyorsan, ezzel jelzi, hogy letiltott. Semmi különös nem történik, csak annyi, hogy nem indul be az autó, de ha a jó kulccsal próbálkozol, akkor be fog indulni.

Gyakori, hogy csak egy teljes értékű kulcsot adnak az autókhoz, a második csak ajtót nyitni és kormányzárat kikapcsolni jó. Több autón az immot kóddal is le lehet kapcsolni, ha érdekel leírom, de hosszú...

2015. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy jó öreg neppertrükk, aminek az áldozata lettél. "Persze, mind a két kulcs megvan az autóhoz, tecciklátni?!" Csakhogy a "második" kulcs az már másolt, de nem ez a baj, hanem az hogy a chip meg nincs benne, mert az "drága". Az autót úgyis egy kulccsal próbálod ki, a másikkal meg nem foglalkozol a vétel előtt. Reklamálni nem érdemes mert letagadja úgyis. Inkább amíg még megvan a jó kulcs addig szaladj el gyorsan csináltatni hozzá egy működőt és adj hálát az égnek hogy ez nem akkor derül ki mikor 200km-re az otthonodtól derül ki hogy az otthonról elhozatott pótkulcs nem indítja az autót. Egy időben kulcsot másoltam én is, jöttek a nepperek sorban hogy a chipet azt nem kéri. A gyomrom forgott ezektől..
2015. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!