Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferdén kopott használt gumi...

Ferdén kopott használt gumi még eladható?

Figyelt kérdés
A nemrég vett autómhoz az előző tulajtól kaptam nyári gumikat, ellenben észre vettük, hogy ráz vele az autó (elég érzékeny az ilyesmire, feszes a futóműve). Kiderült, hogy a gumi az egyik felén kicsit ferdén kopott, ezért szeretnénk lecserélni. Pár éves, 4 mm mélységű Pirelli nyári gumikról lenne szó. Szerintetek van még esély pár ezer forintért eladni? Vagy tartsam meg pótguminak?
2015. máj. 3. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard rásózni senkire azt amit te már nem használnál, mert olyan rossz.
2015. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem pótguminak se tartsd meg, azt dobd ki. De ne az erdő szélén.
2015. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oka van annak, hogy úgy kopott a gumiabroncs, a csere önmagában nem lesz megoldás, be kell állítani a futóművet, a rossz kerékösszetartás miatt kopott ferdén a gumi.

Ne akarj selejtet rásózni másra...

2015. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vizéli László ***** válasza:
Ha mind a 4-et cseréled újra akkor eladható szettben, amiből 2-t a vevő tud használni a másik kettőt meg úgy is kuka neki is. Ha hirdeted mindenképpen jelezd a gumi félrekopását így nem vezetsz félre senkit. Én személy szerint így kb 10000ft-ért adnám a 4-et. 5000-et szerintem megér 4-5mm-es használt gumi, a másik kettő meg végül így ingyen adod, de nem neked kell foglalkoznod vele hol adod le a rossz gumikat.
2015. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vizéli László ***** válasza:
Ja és azt kihagytam hogy másik gumi vásárlása előtt vagy közvetlen utána nézesd át a futóművet, mert rendellenes a félrekopás.
2015. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, "Szeretett családi autónk, egy hétvégi kirándulásokra használt Ford Fiesta ST enyhén ferdén kopott gumijai eladók, a gumik kopása nem jelentős":

https://www.youtube.com/watch?v=WUO-lPubXeI

:)

Csak vicceltem, érdemes megtartani pótguminak, mert csak nagyon olcsón vennék meg.

2015. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A futóművet már beállíttatuk, mert először erre gyanakodtunk. Remélem a ferde gumiktól nem állítódik el vagy ilyesmi.
2015. máj. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!