Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni, de nem...

Autót szeretnék venni, de nem tudom, hogy így lehetséges-e?!

Figyelt kérdés
Nem tudok sajnos elmenni az autóért, így szüleim tudnák elhozni nekem, viszont akkor az adásvételi szerződés nem az én nevemen lenne. Van arra lehetőséges, hogy valamilyen módon az én nevem kerüljön rá? Vagy hogyan működik ez ilyenkor? Válaszotokat köszi.

2015. máj. 7. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthon, előre aláírod az adásvételit, esetleg írsz egy meghatalmazást (megfelelő formátumban, a meghatalmazó és a meghatalmazott adataival, aláírásával, két tanúval), azt' meg van oldva a probléma.
2015. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vakon veszel autót?

Respect.

Egyébként van a meghatalmazás nevű intézmény. Teljesen törvényes módja az ilyen esetek intézésének.

2015. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az autót már láttam csak nem tudok érte menni, ezért a szüleim fognak. Ilyen egyszerű a történet. :)


Köszi az első válaszolónak!

2015. máj. 7. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Meghatalmazást adsz a szülőknek és ők megveszik neked az autót.
2015. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!