Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » WV Lupo 3L 1,2 TDI mi a...

WV Lupo 3L 1,2 TDI mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Egy hete vettük 2002-es modell, 210 ezer km-rel. Kis fogyasztású autót kerestünk, mert mindennapi munkábajáráshoz kellene. De már szerelőnél van, valami a váltó elektronikával lett, a számítógép szerint csak egy vezeték szakadt el, de a szerelőnk azt mondja, ilyen kocsit nem szabad venni, gyorsan adjunk túl rajta, mert ennek a váltójával mindig lesz valami baj. Ráadásul ő nem is ért hozzá, sose szerelt ilyen kocsit, most egy speciális szerelőre várunk, aki majd hétvégén ér rá.

Tiszta ideg vagyok, igaza van? Most mit csináljunk, ha már egyszer megvettük? Vélemények, tapasztalatok? Van másnak is ilyen tapasztalata?

Én a népítéleteket is olvasgattam a neten, mielőtt ilyen autót néztünk, de összességében jókat írtak erről a modellről, akinek volt ilyen autója, a legtöbb meg volt elégedve vele...



2015. máj. 7. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmes szerelőt kell keresni. Nem Pistabácsit a faluvégén aki még csak Ladán meg Trabanton dolgozott. Abban nincs párja, de a villany már magas neki.
2015. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"sose szerelt ilyen kocsit", de azért tudja, hogy ennek mindig baja van, meg filozofál minden zöldséget...
2015. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy igaz-e de kollégámnak van egy Lupo-ja, ráadásul triptronic... Abban is a váltó állt be 450e forintért szerelték - illetve szerelik egy fél éve, mert a 3. szerelő sem tudja összerakni úgy, hogy működjön.
2015. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh! Remélem, így nem fogunk járni. Talán át kellett volna nézetni a kocsit egy értelmes szerelővel már az elején. Remélem aki szombaton jön, valóban értelmes lesz...
2015. máj. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!