Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes használt robogót venni?

Érdemes használt robogót venni?

Figyelt kérdés

Találtam egyet használtan, 60000Ft-ért. Egy kínai márka. 2004-es.

A képeken egy szép, nem kopott, karcmentes robogó van. 50 köbcentis, ráadásul közel van hozzám, így szeméyesen is meg tudom nézni.

Azt írja, hogy az akku új, és a kormány is.

Az nem tetszik nekem, hogy 8000 km-t futott. Ez egy robogónak sok?

Szép udvarban lett fotózva, a név alapján pedig egy lány árulja.

Szerintetek megéri megvenni vagy személyesen megnézni?

A válaszokat köszönöm.



2015. máj. 11. 20:14
 1/4 szerencses85 ***** válasza:
A 8000 kilóméter nem lenne sok, de kínait ne vegyél. Többet sz*phatsz vele, mint nyerhetsz.
2015. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsánat. Nem 8000 km, hanem 15000 km.

A márkája: Polymobil. (Szerintem kínai.)

2015. máj. 11. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegy ki, hol, hogyan gyártotta, mennyi futott kilométert írnak...menj el, nézd meg..és ha minden tetszik, és ez a vágyad, akkor fizess.


persze ne a csajszit nézd, hanem a mocit. arra ügyelj, hogy nehogy balesetes robogót vegyél, és kajszán guruljon..

2015. máj. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én csak használt robogókat vettem eddig de 2001 es volt a legújabb.. mindben volt legalább 15 ezer km de a többségben több és nem volt komolyabb gond egyikkel sem. Hozzáteszem, hogy 2 Aprilia és 1 Honda volt köztük, és mind kétütemű :)
2017. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!