Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban átlagosan...

Németországban átlagosan milyen autót lehet kapni 6-7 ezer euróért?

Figyelt kérdés
Az autót nem itthonra venném hanem ott kint használnám. Nem tudom milyen állapotú/korú autót lehet ennyi pénzből kivitelezni
2015. máj. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
vegyel 2000 eurorert annyiert is vannak jok, a tobbit meg add nekem a hasznos tanacsomert
2015. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

komolyabb válaszra számítottam

de köszi.. :D

2015. máj. 13. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A megkíméltebb, viszonylagosan kevesebbet használt 10 év körüli autók kezdődnek 6-7 ezer eurónál, úgyhogy ennyiért már talán kapni egész jót. Vannak széthajtott kuli autók 1-2 ezerért is, amik persze jók a legtöbb embernek még.
2015. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. a Mobile.de oldalon beütöd a keresőbe ezt az értéket,és meglátod mit ad ki.Ha csak ez az egy a fontos(ár),akkor nagyon nagy lesz a választék...Ha esetleg egy kicsit több elképzelésed van a leendő autódról,szívesen segítek egy pár tanáccsal.Németországban élünk.
2015. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam, köszi
2015. máj. 14. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!