Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 1.1-es 1999-es...

Adott egy 1.1-es 1999-es évjárarú 1-es fiat punto. Tudok e rakatni bele klímát, és esetlegbmennyiért?

Figyelt kérdés

#autó #klíma #utángyártott #fiat #Punto #leégkondicionálás
2015. máj. 14. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt belőle gyárilag klímás? Akkor egyszerű, bontottan összevadászod az összes alkatrészt és berakatod.

Ha nem akkor is megoldható csak már neccesebb, de egy profi meg tudja oldani. De számolj vele, hogy "haladsz a melegben vagy állsz a hidegben"

2015. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Add el és vegyél egy klímásat. Egyszerűbb, de átírással stb. ugyan ott leszel.
2015. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első meg hülyeséget mond. Igaz, hogy nem egy erőgép, de klímával bőven tudja tartani a 90-et, vagy akár a 110-et is, "csak" lomha lesz.
2015. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Vedd az autó jelenlegi (reális)árát.

Add hozzá egy "rendes" klíma beszerzési árát, plusz beszerelés, az összes cullanggal tokától-bokáig. (számolj föl minden költséget)


Kérdés:

a kijött végösszegért -Te mint idegen- megvennéd-e az autót?

2015. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jártam 75 lóerős klímás autóval, nem hülyeséget beszélek...
2015. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 53 lóerőssel. én nyertem.
2015. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Manuális klímát szinte az összes forgalomban levő vasba be lehet építeni. Csak éppen azután tele tankkal kell eladásra kínálni, hogy érjen is valamit.
2015. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!