Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 2002es évj.1.8...

Ford Focus 2002es évj.1.8 TDDi. Vélemények? Jó autó?!

Figyelt kérdés

Akinek van ilyenje, vagy ismer valakit aki ilyennel jár,

vélemények, tapasztalatok érdekelnének...

Típushibák, motor, kasztni, rozsda stb érdekel hogy mikre kell figyelni.

Összességében jó autó?!



2015. máj. 14. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha dízel akkor VAG, vagy Toyota.


Ford felejtős

2015. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 SándorÚr ***** válasza:

HA jól tudom a TDDI a láncos meg a közös nyomócsöves motorok azok jók. Kasztni: végül is ez már 13éves kocsi rozsda szempontjéból kezdhet elszerencsétlenedni, az elő életétől függ. Elektronikusan rendben jó.

Na már csak azért vagyok ilyen kuvva okos mert az előző kocsim egy 1,8Tddi mondeo volt 2001-es, a mostani meg egy 2002-es focus 1,8benzin

2015. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 schocko ***** válasza:
Jó autó, a világ legnagyobb példányszámban eladott autója már évek óta a Focus...minden cég szereti...így valószínű csak olyat találni használtan...sokszáz-ezer kilóméter van bennük, viszont alkatrész minden bontóban...
2015. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

passatokkal szemeztem, de ott kész anyagi csőd egy futómű felújtás, a rengetek "kutyacsont" miatt.


mindenképp adagolóst akarok, nem magasnyomásút, a a rövidítésekkel nem igazán vagyok képbe.


nepiteleten a TDI-t szidják, és ezeket a TDDi, meg TDCI-t dicsérik...

2015. máj. 14. 13:59
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
A sima TDI-t megszokásból szidják, a VW és úgy összességében annak a kornak a legjobb dízel motorja. Csak ajánlani lehet. De ugye benne ezek már nem fiatalok. Mindegyikben benne van, hogy kifogsz egy rosszat.
2015. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor elképzelhető, hogy egy 4es golf tdi ben nyerőbb választás lehet....?!
2015. máj. 14. 15:28
 7/17 schocko ***** válasza:
A nyerő választás egy civic vagy egy háromas mazda...
2015. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem akarok japánt.

méregdrága hozzá minden, még bontottan is!


haveromnak 4 gen mazdája van. eddig 150 ezret költött csak a futóműre, és még nincs kész!


régi 3 as mazda, benzines, ekltört a féknyereg. bontott nincs, új van, 52 ezerért.


jó a japan, nagyon! amíg nem romlik el! sokáig bírja ezt se tagadom! de az alkatrészek...számomra vállalhatatlanok

2015. máj. 14. 18:28
 9/17 A kérdező kommentje:
*4gen honda
2015. máj. 14. 18:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, a TDI Golf IV nagyon jó választás, de gyakorlatilag bármelyik konszern autó ezekkel a motorokkal.

Rengeteget bontanak szerte az országban, minden komolyabb alkatrész is beszerezhető jó áron hozzá bontottan és újonnan is. Az alkatrészárak sem vészesek. Lényegében szinte ugyanott vagy vele, mint egy Astra G-vel. Amennyivel drágább, annyival ritkábban kell cserélni.


Nekem egy Golf IV TDI-m van (110 lóerős, 70.000 km-t tettem bele, a családi pedig egy Astra G, újonnan vásárolt, jelenleg 270.000 km van benne)


5. voltam

2015. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!