Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata robogóval vizsgáztam,...

AKOO122 kérdése:

Automata robogóval vizsgáztam, vezethetek váltós motort?

Figyelt kérdés
Sziasztok mint említettem automata robogóval vizsgáztam, mert a Simson egy nappal a vizsga előtt behalt :S. Az lenne a kérdésem hogy bele fogják írni a jogsimba azt hogy csak pl. automatát vezethet vagy ilyesmi? Szeretnék váltós motort vezetni mert szerintem az az igazi! Tudom sok kérdés van de mind régi :( Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)

2015. máj. 26. 15:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most kaptam az SMS-t pénteken jön a jogsi ;) majd megnézem hol,mi van és majd írok :D köszi a válaszokat!
2015. máj. 27. 16:08
 12/16 anonim válasza:

AM kategóriával vezethetsz bármilyet csak az a kikötés, hogy 50 köbcentist ne haladja meg.

Lehet váltós és automata is.


Csak a nagyobb kategóriáknál van az, hogy ha automatán vizsgázol, ami kb sehol sincs akkor nem vezethetsz váltósat.

Ugyan ez van B-nél is kocsinál, de nincs olyan hülye itt aki automatán vizsgáztat, a kutya nem menne oda. Ez max Amerikábam eg hasonló helyeken divat ahol az autók 90%-a automata váltós.

2015. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A korlátozásnál nincs semmi csak annyi hogy AM de akkor miért mondta ezt az oktató/vizsga.b. ?
2015. máj. 30. 20:22
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, hogy nem tudják! Lehet írtam, hogy két éve még azzal riogattak mindenkit, hogy 17 éves kortól lehet AM-re vizsgázni. Mentek is a srácok csőstül, hogy meg legyen a jogsi 2013 január 19.-e előtt. Kicsit felpörgették a motoros iskolákat!


Amúgy köszi, hogy leírtad, lesz mivel példálózni a sok behülyített srácnak!

2015. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
én köszönöm a válaszokat! :) holnap nézek meg egy rieju rr50 eset szerintetek az jó tanuló motor? Jah és 4 en vizsgáztunk 3man egyszerre adtuk le és semmi korlatozas a4. ember 1 héttel később és neki beleírták a korlátozást..... :D akkor ez csak szerencse ? :D
2015. jún. 10. 14:46
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem szerencse, gondolom vagy másik okmányiroda, vagy másik ügyintéző.

A mostani motorokhoz nem értek...

2015. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!