Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Puch maxi -ba mennyi motorolaj...

Puch maxi -ba mennyi motorolaj kell?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 18:55
 1/5 szerencses85 ***** válasza:
Attól függ, melyikbe. 1 sebességes, vagy 2?
2015. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy melyik? Még nem mentem vele most kezd összeálni. Melyikbe mennyi kell?
2015. máj. 28. 21:21
 3/5 szerencses85 ***** válasza:
Ha a motorblokk jobb oldalán találsz egy nagy Puch feliratot, és fektetett elipszis-téglalap alakú, akkor 2 sebességes, ebben az esetben 280 ml kell bele, ha 1 sebességes, akkor 170 ml. (eredeti kézikönyvből írtam ki)
2015. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. máj. 28. 22:32
 5/5 Ferike2001 válasza:

a za50 tipunal (2 sebesseges) a kapcsoloszekrenyen van oldalt egy dugo (csavar). ezt ki kell venni es a felso dugon addig kell tolteni az olajat amig az oldalson nem kezd kifolyni.

az e50 tipusnal (1 sebesseges) cak oldalt van csavar es azon kell betolteni az olajat, ebben az esetben is addig mig el nem kezd kifolyni.

persze mindket esetben a motor egyenesen kell alljon.

(ezeket tapasztalatbol mondtam mert nekem mindket tipusu motor van)

2015. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!