Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi gyakorlatnál (vezetés)...

Jogsi gyakorlatnál (vezetés) ugye teljesen egészében én döntöm el hogy mikor akarok vezetni?

Figyelt kérdés

elmélet nem tart valami sokáig ugye.a következő részletet a gyakorlat megkezdésénél kell fizetni.kifogytam a pénzből legalábbis nem lesz elég szóval ha egyből 1 hónappal a sikeres elmélet után kezdeném csak a vezetést és és akkor is kb 7 hónapig húznám mire elérek a vizsgáig az úgy rendben van?mert havi 15-20ezer forintnál többet nem tudok beletenni.

viszont azt se akarom hogy az autóiskola esetleg valamiért kötekedjen emiatt.mert nekik csak a pénz számít gondolom minél hamarabb minél több.


2015. máj. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ezt csinálni, de minél ritkábban vezetsz, annál inkább kiesel a gyakorlatból, így nehezebb lesz a vizsga is.
2015. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen csak tudod pénz beszél.de kocsink van talán azon lehet gyakorolni ahol senkit nem zavarok vele és majdnem ingyen van.sajna a részletfizetés nem rugalmas csak 40ezrével lehet fizetni abból meg kb erre heti 1órára futja
2015. máj. 28. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Így felesleges. Többet felejtesz mint tanulsz. Aztán saját autón meg csak a "hülyeséget" tanulod, és az is megy a levesbe. Rakd félre a pénzt, amikor van kézben 160-170, akkor iratkozz be kreszre, ugyan akkor fogsz végezni mint ha heti 1 órát vennél. Nekem a 20 óra városi az kevesebb mint 2 hét alatt lett meg, úgy, hogy az oktató hétvégén nem dolgozott, és és én sem mentem minden nap, volt olyan nap amikor 4 órát vezettem.
2015. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magadnak csinálod a hülyeséget, megfelelő anyagi háttér nélkül el sem szabad kezdeni a tanfolyamot, arra először 150-200ezer forintot összespórolni, s csak utána jelentkezni az iskolába.

Már írták előttem, de hasonló a véleményem: a gyakorlati oktatást fél évre széthúzni, elaprózni értelmetlen pénzkidobás lesz, saját kocsival a pusztában settenkedve forgalmi helyzeteket nem lehet gyakorolni, sokat nem segít, sőt akár még ronthat is a helyzeteden, ha sikerül hülyeségeket begyakorolni.

Arra sincs semmi biztosíték, hogy kellő intenzitású gyakorlással elegendő lesz a 30 óra vezetés - ha nem további tízezreket húznak ki a zsebedből.


Sikeres elméleti vizsga után 2 év a határidő a sikeres gyakorlati vizsga teljesítésére.

Akkor kezdj el járni vezetni, ha annak megvan az anyagi fedezete. A 2 év bőven elegendő lehet a pénz összespórolására, nem leszel hátrányban, ha fél év, vagy akár egy teljes év múlva kezded a vezetést, de akkor intenzíven tudod csinálni.

2015. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sikeres elméleti vizsga után 2 év a határidő a sikeres gyakorlati vizsga teljesítésére - en ezt ertem, de mint ahogy a vezetes gyakorlasat szethuzni honapokra nem jo, ugy az elmelet es a gyarkolat kozott sem jo ha tobb honap szunetet hagy, mert a lenyeg az, hogy megtanulod, hogy xy tablanal igy-ugy kell menni, es par heten belul mar be is tudod gyakorolni a valosagban.

Ha leteszed az elmeletit es nem ulsz volan moge (oktatoval) meg egy evig, akkor minden ugy kiszall a fejedbol ahogy meg van irva.


Inkabb most ezt tedd felre, es majd akkor kezdj bele ha megvan ra a penz. Hidd el, hosszu tavon jobban megeri, arrol nem is beszelve, hogy mindenki Schuminak kepzeli magat es azt hiszik vezetest oktatni barki tud akinek van jogsija, pedig ez nem igy van. Begyakorolhatsz oltari hibakat, amitol majd az oktatodnak kihullik a haja, hogy ki"verje" beloled a rosszul berogzult dolgokat.

2015. máj. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elhúzod, többe fog csak kerülni. Ahogy az előttem lévők is írják, fontos, hogy ne ess ki a gyakorlatból. Inkbb a kresz-vizsga után (ha már beiratkoztál) lazíts 3-4 hónapot, addig spórolsz és utána újabb 3-4 hónap alatt megcsinálod az egészet.


Amúgy nem is biztos, hogy 1 hónappal a vizsga után kocsiba tudsz ülni. Népszerű, jobb oktatóknál előfordul, hogy 5-6 hónapot is várni kell, hogy legyen helye az embernek.

2015. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elméletet már elkezdtem így meg kell csinálni.gyakorlathoz megfogadom a tanácsot köszi.

egyébként a kiesés akkor is árthat ha leteszi az ember a sikeres vizsgát majd évekig nem ül volán mögé.de jogosítvány birtokában már egyedül kell visszarázódnia.

szerintem ennek úgy be kell rögződnie mint a kerékpározásnak ha mással nem akkor sok ismétléssel gyakorlással.

2015. máj. 29. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!