Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1 kategóriás motorjogsival...

A1 kategóriás motorjogsival szállíthat az ember legálisan utast, vagy ugyanaz van, mint a rendes A jogsi esetén, hogy két év után?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Csak két év után. [link]
2008. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Késői a válaszom, de pontosabban úgy van, hogy az első nemzetközi kategóriás jogsi után 2 évvel.


Úgy értsd, hogy például ha 18 évesen szereztél jogsit B-ből és 21 évesen teszel egy A1-et, akkor neked már 3 éves tapasztalad van tehát szállíthatsz utast.


Most 21 vagyok, most szereztem jogsit A-ból. Megkérdeztem az autósiskolától tehát tuti, 18 éves korom óta van jogsim B-re így minden további nélkül szállíthatok utast a friss A-s jogsimmal. :)

2008. szept. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajnos előtte mopedre volt jogsim, meg a kocsira vele egyidőben szerezte eg. Akkor még nem :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2008. szept. 5. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!