Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eltunt a viz a Golf IVbol. A...

Thenurrrs kérdése:

Eltunt a viz a Golf IVbol. A viztartaly nem urlt ki teljsen. Amint kiirta a computer h STOP, megalltam vele es utantoltottem, nem volt semmi gond hazaig, viszont ugyancsak viz fogyasztast tapasztaltam kesobb. Kerdeznem, h mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Esetleg ha a hengerfejjel lenne gond es ha hozzanyulnak(vagyis szakemberhez vinnem)az kesobb nekem fog e valami szokatlan zajt kibocsatani?Pl zakatolas vagy ehhez hasonlot.

2015. jún. 7. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha most áll a kocsik, akkor megnézném reggel, a helyedben, hogy mekkora tócsa van, és honnan folyhat a víz.

Valahol szivárog, valószínűleg tömítés lesz, de így nem közlekednék vele. Mert később lehet ebből gond.

2015. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tocsa nincs alatta,szivargast nem eszleltem.Kerdeznem,ha tomitest kell csereljek akkor az kihatassal lesz kesobb a motorra?
2015. jún. 7. 21:28
 3/12 szántóvető ***** válasza:
nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni,valószínűbb hogy szivárgás van valahol.nappal mássz alá miután üzemmelegre felmelegítetted,meg kell látnod alatta a vizet.szoktad nézni a szintet a tartályban?
2015. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs tócsa, akkor hova lett a víz? Ez a fogas kérdés.

Mindenképpen szerelő.

2015. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,szoktam.Nincs szivargas,vagyis meg alaposabban nem neztem meg.Tudni kell,h amikor 90 fokra felmegy a viz es aztan kinyitom a tartalyt,akkor hallatszik valami bugyborekolas majd emelkedik valamennyit a viz szint a tartalyban
2015. jún. 7. 21:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Először tényleg alapos szivárgáskereséssel kell kezdeni. Könnyen elkézelhető, hogy egy tömítés rossz és valahol eldugott helyen enged, viszont a forró vason, esetleg csövön el is forr/párolog mielőtt leérne a földig. Ha nem találsz semmit akkor lehet gyanakodni hengerfejre, olaj milyen? Nem habosodik? Erő nem megy el a kocsiból? Kipufogófüst színe milyen? Vízpumpa mikor volt cserélve?


Egyébként a kérdés másik felét nem értem, ha valami rossz és megcsináltatod miért lenne rosszabb utána a kocsi?

2015. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az olaj nem habosodik se nem szinezodott el a viz miatt.Vizpompa nemreg volt cserelve.

Azert tettem fel a masodik kerdest ugy ahogy,mert valaki nekem azt mondta,h ha a motorhoz hozzanyulok,akkor az mar nem olyan,amilyen.Esetlek zakatolhat vagy mas zajokat adhat ki...ettol tartok egy kicsit.Kipufogo fust nem valtozott,viszont amikor huzattam,akkor a hatamnal levo azt mondta,h erossen fustolt

2015. jún. 7. 21:40
 8/12 anonim válasza:
semmi mellékhatása nem kellene hogy legyen. Ha a hengerfelyeknél szivárog a víz a hebgerhez akkor fehéren füstöl / gőzöl a kipufogó
2015. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ilyesmit nem eszleltem.Akkor csak a szivargast keressem?
2015. jún. 7. 21:48
 10/12 anonim válasza:
igen, a csövekben, és az egész hűtő rendszerben a melegedés hatására nyomás alakulhat ki, nézd meg a csöveknél, és a vízpumpa szíjtárcsája mögött is hogy szivárog e véletlen valahol
2015. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!