Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok első autónak...

ZahAdanos kérdése:

Mit gondoltok első autónak mennyire felelne meg egy Mercedes 190? Nem boyracerkedni szeretnék vele, csak eljárni pár hellyre. Fenttartása mennyi?

Figyelt kérdés
Debreceni lakos vagyok és kinéztem magamnak egy 1.8 as 4 sebességes Mercedes 190-et. Annak ellenére, hogy sokan lehurrogták mérete miatt, nekem mindig nagy kedvencem volt . Egészen kis korom óta figyelgettem a debreceni utakon ezeket az autókat és találtam is egy olyat amire van pénzem. [link] Szerintetek érdemes megvennem? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2015. jún. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eléggé egyben van és nem kell nagyon felújítani, akkor megéri.
2015. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel sajnos, hogy ugye magyar valóság van, veszel egy 24 éves Mercit 340 ezerért, mert erre van pénzed, de fenntartani miből fogod? Baromi régiek ezek már, csomó minden előjöhet rajta, amire rengeteget kell költeni.


Másik meg az, hogy nézd meg írja szép állapot.... Bazki nézd meg az orrát, baloldalt mekkora hézag van már.


Hátulja sem gyári, látszik, szintén baloldalt látszik, hogy a csomagtérajtó feljebb van picivel.


Illetve nézd meg a baloldalát az autónak, metroállomásnyi rés a hátsó ajtónál, be se lehet normálisan csukni, illetve oldalról az is látszik, hogy a lökhárítója is csak rá lett dobva.


Tudod mi ez? Egy baromi régi, elől-hátul, oldalt karambolos és kereskedő emberke által a lehető legolcsóbban összehányt roncs. Így csak egy igazi kókler dolgozik, a kormánya is látszik cserélve lett, az igaziba biztos jól belefejelt balesetkor a sofőr, ráadásul nem is a gyári kormánya.


Aki ezt az autót megveszi, az nem normális, az biztos! Egyetlen forintot sem adnék érte. SEMMIT.


"Kívül-belül nagyon megkímélt állapotban van az autó" Azt közbe szanaszét volt törve.


Rengeteg pénzed rámenne, mert folyton szervizelni kéne a hibái miatt. Ha kivülről ilyen igénytelenül lett összehányva, akkor mi lehet belül...

2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Alkatrészeket milyen árban lehet hozzá venni? Autókereskedéses autókat át lehet vizsgáltatni megvétel előtt? Nem túl gyanús a 265.000 km és a 340.000 ft-os ár? Kissé amatőr vagyok egyelőre a témában, de hátha gyarapodhat az információm róla és el tudom dönteni, hogy valóban ez az amire a pénzem szeretném gyűjteni.
2015. jún. 9. 21:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint költeni (meg persze a későbbiekben a nagyobb árú alkatrészekre gyujteni.). Második, neked is köszönöm válaszod, főleg, hogy rendesen átnézted az autót. Azért még mások véleménye is érdekel! Gondolom nem szabad ilyen idős kocsi esetén arra számítani, hogy hibátlan minden szempontból, de tényleg érdekel többek véleménye!
2015. jún. 9. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

300e forintos árkategóriában felejtsd el a fenébe a km (nyilván olyan 800e van benne) állást. Azt is elfelejtheted, hogy volt-e törve (biztos, hogy volt).


Egy dologra kell koncentrálni: megtalálni a lehető legkevésbé lelakott roncsot - mert ennyi pénzért csak azt kapsz, ne legyenek illúzióid.

2015. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ilyen 190-eset körülbelül mennyiért érdemes venni? Vagy ne törjem az agyam egy régi Mercedesen, hanem tegyem félre egy újabb autóra és gyűjtsek hozzá még? Mit gondoltok?
2015. jún. 9. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjtsél még hozzá! Legalább 500ezer ft-ig, én is annyit szánok rá! Plusz átírás is ugye.
2015. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!