Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sisak kell ehhez?

Milyen sisak kell ehhez?

Figyelt kérdés

Derbi sendám lesz (1 hét és megyek érte) éés nem értek valamit.Sok sendást láttam már, és mindegyiknek Airoh sisakja volt, olyan cross sisak féle, amihez külön fejrehúzós szemüveg volt. Ehhez a típushoz ilyen való vagy mi? Egyszerű zárt sisak égő hozzá? Légyszi fejtse ki valaki. Köszi!

15/f



2015. jún. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mondom , hogy égő , mert a sisak nem arra van , hogy minél jobban álljon , hanem ara hogy megvédjen. de ha van olyan ami jól áll a fejeden , tartja , meg jól is néz ki vedd azt. nekem malaguti xsm (vagy az enduro gumiszetemmel xtm :3 ) ez a sisak van hozzá 13 ezerért vettük , nem néz ki rosszul és jól tartja a fejemet. a plexi állítható tehát fel is csúsztathatod.
2015. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15/f
2015. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves Csíra Magzat! igazad van nem jol kel abban kinézni de furcsa a tőbiek ennyire követik a divatot.
2015. jún. 16. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy jól tartja a fejüket és akkor megértem , de amikor már többe kerül a sisak mint a motor hát szóval...

és nem jobb vagy ilyesmi , hanem van rajta 3 dísz.

2015. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!