Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tudnám eladni?...

Mennyiért tudnám eladni? /részletes/

Figyelt kérdés

99-es 1.9 105le E46. Valós 280 ezer van benne. A vezetőoldali ülés oldalán van egy kis kopás, mert beszálláskor hozzáér a hátam. A legtöbb ember nem is érti ez miért zavar, mert alig észrevehető. Olajcsere 20 ezrenként volt. Az autó 70%-ban pályán volt használva. Első 2 ablak elektromos és a jobb oldaliban el van törve az egyik emelő ezért ha használva van érdekes hangot ad ki. Gyári cd rádió. Tempomat, esőérzékelő nincs benne.Nyári 205/55/16 1 éves jó minőségű, téli 185/60/15 én már cserélném, más még eljárna vele 2 évet is. Az első lökhárítóról hiányzik egy 2 centis darabka és a rendszám is be van horpadva egy kicsit, valószínűleg nekitolták a bevásárlókocsit. A váltó szoknyája nagyon hamar 100 ezer kilométernél kiszakadt. Az autó nemdohányzó. Enyhe fékezésker beremeg a kormány, de már negyedik fajta féket használom és mind ezt csinálja. A hűtőt cserélni kellene.


Összefoglalva az autóra kellene költeni egy 150 ezret és minden oké, de ezek a problémák szerintem elriaszthatják az esetleges vevőket, pedig szerintem ami ennél jobb állapotban van az nem eladó. Mi a vonzóbb 2015-ben egy látszólag patent autó ami egy hónap után kiadja minden hibáját vagy ez?


2015. júl. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan 600 körül.
2015. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"nyhe fékezésker beremeg a kormány,"


Épeszű ember ilyen autót nem vesz. Oldd meg, hogy ne remegjen enyhe fékezésnél (ami amúgy simán lehet futómű vagy akár felni ütés) és sokkal jobb lesz a helyzet.

2015. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jackson666 ***** válasza:
Igy maximum 400 ezer.
2015. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!