Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a teendők, és mire kell...

Mik a teendők, és mire kell odafigyelnem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy használt autót és mivel lány vagyok és első kocsim lenne, gőzöm sincs, hogy hogyan is működik egy ilyen procedúra. Persze kicsit képben vagyok de ez még nem elég. Minden hasznos infót köszönök! :)

2015. júl. 5. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül ne indulj autót vásárolni. Keress egy megbízható embert, aki fel tudja mérni az autó valós állapotát, értéket. Vásárlás után még lesznek költségek, arra is gondolj. Az adatoknak egyezni kell az autón, a forgalmiban, és a törzskönyvben, s ha lehet az eredetiség vizsgálatot még az adásvétel előtt érdemes megjelenő, ne érjen meglepetés.
2015. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válaszd ki a neked tetsző típust, vagy típusokat. Informálódj a típusokról, milyen hibákra, plusz költségekre számíthatsz. Menj el egy kereskedésbe, ahol bele is lehet ülni, tapogasd körbe, próbáld ki a kényelmét. Ha minden ok, nézzél ki a neten néhányat ami a pénztárcádnak is megfelel. Keress egy megbízható szerelőt, vagy szervizt akik elvállalják az átvizsgálást. Ha eddig minden rendben, akkor megbeszéled az eladóval a vásárlás menetét, de fontos, hogy addig nem fizetsz és nem írod alá a szerződés, amíg nem vittétek el eredetvizsgálatra. Ha ez is rendben, akkor már mehet az üzlet!
2015. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább szólj valakinek aki Szerinted jóakaratú!


Mindig a helyszínen dől el minden.

2015. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek!
2015. júl. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!