Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez a probléma...

Josefinho kérdése:

Mitől lehet ez a probléma Renault Thalia esetén?

Figyelt kérdés

üdv.


Az autónál tapasztalom, hogy néha elindul pöcre, néha pedig csak többszöri próbálkozásra indul csak be. Az aksi nem lehet a gond (szerelő mondta), mert nem olyan régi, stb.

A gyertyák okozhatnak ilyet?


Ez tapasztalható akkor is ha garázsból reggel elsőre indítom be, de akkor is ha kint van a tűző napon, illetve akkor is, ha megyek vele, megállok valahol, pl tankolni és utána nehezen indul be.


Legutóbb vittem egy szerelőhöz, aki annyit mondott, hogy nem tud vele most mit kezdeni, mert akkor pöccre indult megint, megnézte az aksit és kb ennyi. (nem értek hozzá sajna)


2015. júl. 7. 10:18
 1/4 SándorÚr ***** válasza:
Neten keress hibakód kiolvasó embert, ha szerencséd van rádugja a laptopot és megmondja mi a baja
2015. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg megtaláltuk a probléma okát, majd kiderül :) azért köszönöm
2015. júl. 9. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az? Felső holtponti jeladó?
2015. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A probléma pofon egyszerű volt szerencsére.


A renault thalia, illetve clio-k esetében van egy ilyen fajta gyári hiba.

Szerelő nem értette én utána néztem és mondtam neki hogy mit csináljon :D ne nálam romoljon el tudod :)


Megcsinálta azóta szuper.


Egyszerűen az indítói elektronikát kell letisztítani és kész.


Elmagyarázni annyira nem tudom, mert annyira nem értek hozzá, inkább megmutatom videón.


https://www.youtube.com/watch?v=3Bu-E5HQqjI

2015. dec. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!