Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi "bontódik", de a Tag...

Kocsi "bontódik", de a Tag nem válaszol normálisan, mi a véleményetek? Érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szóval:

Egy bizonyos típus,Facebookon a megfelelő típusú klubban megosztja a csávó,hogy bontódik a gép,lesznek eladó alkatrészek...

Írok neki,hogy kellene a féltengely,de csak akkor ha tuti jó.

Árat ír de a z istenért nem akar a kérdéseimre válaszolni,nem ír semmit az alkatrész állapotáról,pedig 2X rá is kérdeztem,csak annyit ír,hogy jövő héten átvehető X helyen,és telón keressem,mert nem nagyon van gépnél...

Szerintem sumákgagyi a Tag...

Nem hiszem el,hogy valaki nem tud néhány kérdésre választ adni,ahogy a gagyi dumát le tudja írni,úgy leírhatta volna választ.



#Facebook #féltengely autóalkatrész
2015. júl. 10. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
bontódik !! lehet ,hogy szombat vasárnap szedi szét! ez véletlenül nem lada?
2015. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem Lada!

Olyan linkóci dolog ez,amikor kibújik vakaki a válasz alól,és úgy akar eladni valamit...

2015. júl. 10. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ne legyél fillérbaxó és hívd fel?


Én is gyűlölöm, amikor egyértelműen kiírom, hogy telefonon érdeklődjenek (A 21. században, amikor 15 ft egy perc vagy sokszor ingyen van...) és az olcsójános regényeket ír ahelyett, hogy felhívna.

2015. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg hagyd a 'csába.. Ő akar keresni az alkatrészen, ha ennyit nem tesz meg hogy normálisan válaszol akkor dugja fel magának.

Meg lehet nézni az alsóújlaki Volvo bontót, egy jó nagy pö cs üzemelteti, nincs is forgalma..

2015. júl. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
A bontók és a bontással foglalkozó népek 70%-a tajparaszt vagy csak fedőcége van . Elküldök 10 helyre egy udvarias minden szempontból körülírt alkatrész utáni érdeklődést emailben. Abból kettő válaszol hogy van,egy még árat is ír,egy hogy nincs,a többi szarik rá, mert úgy se abból él hanem drogot árul vagy tudomisén. Szóval ne akadj fel ezen.
2015. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!