Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék vásárolni itthon...

Szeretnék vásárolni itthon egy olyan autót amit külföldről hoztak be de csak az Osztrák adásvétele van meg? .

Figyelt kérdés
Forgalmija nincsen meg mert nem adták le kint a rendszámot és így nem adták ki a forgalmit. Itthon Magyarországon tudok ezzel a problémával valamit kezdeni ha netán meg vásárolom az autó?

2015. júl. 12. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem tudsz mit kezdeni majd vele,mert nem fogod tudni honosítani,de annyira nem vagyok jártas a témában,viszont így első ránézésre sanszos hogy kuka a dolog,de majd megmondják a tutit az okmányirodában neked az "okosok"
2015. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendszámot vissza kell vinni, addig nem lesz belőle forgalomban autó, adásvételi kétnyelvű legyen.
2015. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KELL az eredeti forgalmi, nem tudod itthon forgalomba állítani eredet forgalmi nélkül, ez 100%!
2015. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Én is csak megerősíteni tudom az előttem szólókat!

(Én is Ausztriából hoztam be az autómat...)

2015. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!