Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy melyik motorok ajánlottak kezdőknek és 162 cm magas 55 kilós csajnak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, kezdő motort keresek és nem elhanyagolható tény, hogy kényelmesen érezzem magam a motoron, biztonságosan megbirjam, leérjen a lábam, stb. Én a hondaHonda cbr 250 cm3-es változatra gondoltam, de nyitott vagyok másra is. 2000-nel ujabb modellt szeretnek. Kérlek segítsetek! Köszi :) (előre is elnézést kérek az ékezetekért, amik hol vannak hol nem, telefonról írok)

#motor #kezdő #cm #csaj #hondaHonda
2015. júl. 25. 23:53
 1/4 Tomcatters ***** válasza:

1.4 es Kawasaki Ninja ZZR1400 ... :D

Na jo nem,de en is arra voksolok amit irtal cbr 250 de csak mert hondas vagyok :)

2015. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy '15-ös Kawa ER6n-em van. Elég nehéz moci, de nagyon kényelmes és alacsony, tehát simán leér a lábad, nem kell a létra a felszálláshoz és a megálláshoz:). Nem mellékesen van hozzá ABS is, ami engem is mentem már meg vagy 5X, pedig csak 3 hónapja motorozok.

Még tudom ajánlani a KTM Duke sorozatot. Egy 390-es kb 130(!) kg, ami iszonyat könnyű. Ezek a mocik is alacsonyak, illetve nagyon könnyen kezelhetőek.

Ezek mellet esetleg még egy Z300-at mondanék. Ez is kényelmes és alacsony moci.

2015. júl. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam a lámpánál egy szupercsinos, hosszúcopfos lányt egy gsx-r 600-zal és azonnal szerelmes lettem. Dumcsiztunk is egy kicsit. Nem Te voltál az ? :)
2015. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szép sorjában utánanézek mindegyik ajánlott modellnek.

Nem én voltam az a csaj, pláne, hogy nem is tudom melyik városban :)

2015. júl. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!