Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért sípol az autómban a rádió?

Miért sípol az autómban a rádió?

Figyelt kérdés
Bekötöttem a rádiót és rá a 4 hangszórót, de ha beindítom, akkor sípolnak a hangszórók. Folyamatos sípolásról van szó és ahogy emelkedik a fordulatszám, úgy vékonyodik és hangosodik a sípolás. Már egy csomó hangszóróval kipróbáltam, de minddel ilyen volt, csk volt, amivel halkabban, de hallható volt. Mi okozhatja ezt?
2015. júl. 26. 11:08
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
Regebben nekunk is volt egy ugyan ilyen problemank autoval JVC KD-S autohifi sorozattal en megszoktam .. akar mit csináltam nem lett jó .. mintha a fordulatszammero jeladojahoz kotottek volnaXDDD
2015. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja a rádiót a generátor gerjesztése.
2015. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
Amugy ugyen az van a villamokkal is azokis szeles spektrumba generalnak elektromagneses hullamokat :) amitt szinten felvesz a radio antenna XD:)
2015. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

úgynevezett generátor zaj,több dolog is okozhat ilyet

első körben én a hangszóró vezetékre gyanakodnék,valami olyan berendezés mellett futhat amiről képes zajt össze szedni.

vagy át kell rendezni máshol fusson vagy jobb kábelre cserélni mert azon nem lehet valami jó a szigetelés.


[link]

2015. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomcatters ***** válasza:
De viszont nekunk ha jol emlekszem csak azzal a jvc vel csinalta ... elotte volt benne egy pioneer .. azzal nem ..de ennek mar vagy 15 éve ..
2015. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban a generátor zavarja, de nem hinném, hogy a kábel a baj, mert amikor a rádió és a hangszóró is az ülésen volt egymás mellett, akkor is sípolt. De legalább már tudom, hogy mi a probléma. Levettem a generátor ékszíjat, beindítottam úgy és nem sípolt. De venni akarok amúgy is új hangszórókat és kábeleket, csak addig nem akartam, míg nem tudom megoldani a problémát.
2015. júl. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!