Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm kipufogója durrog,...

Autóm kipufogója durrog, visszaszív mikor elé teszem a kezem érzem. Emellett erőtlen, fulladva pörög ki 3-4 ezerig (benzines). Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

#durrogás #kipufogó visszaszív
2015. júl. 31. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A barátnőm fordjának volt ilyen baja és neki erős motorhibája lett amit a fáradásban lévő vezérlés okozott.
2015. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz.
2015. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A fipuffogón 30 bár körüli myomással kéne távozni a gázoknak. Ha az visszaszív...szerelő. Ez már nem a megbütkölöm kategória. Bár az képtelennek tűnik azámomra, hogy járó motor kipuffogója szívjon! Ez kacsa!
2015. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A szívást nehezen tudom elképzelni. Enyém is durrogott időnként de sosem szívott, időnként nem is távozott belőle az anyag, én akkor elvittem szerelőhöz, ott az egész rendszert lekapták a külső dob teljesen elvolt koszolódva azt cserélni kellett. A belső dobba is a szűrők széthullottak meg a katalizátorral is volt valami gubanc. Nekem az egész rendszert kipucolták amit lehetett, ami már problémásabb volt azt kicserélték. Meg a motorba ragadt füst meg a gázok is okoztak szennyeződést azt is átmosták, le engedték az olajat stb... meg persze a benzint is jobban ette és erőlködtem is vele az utaknál. Ezeket a munkákat a szerelők 3 nap alatt megcsinálták de megérte ráköltenem szűk 60 ezret mert mindent megcsináltak és az autó nem hogy halkabb de jobban is ment mikor megvettem, illetve a fogyasztása is csökkent.
2015. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a motor visszasziv (a kipufogó önmagában nem sziv), akkor az a motor már nem is létezne :) Úgyhogy nem sziv az.

Lehet egyszerűen gyertya hiba is.

2015. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 veterán vas ***** válasza:
100%

Az, hogy a kipufogócső végén, szabálytalan gázlengéseket érzékelsz, még nem azt jelenti, hogy a csőben szívás jönne létre. :)

Ezerféle probléma lehet, nagy valószínűséggel otthoni barkácsolással nem oldható meg.

2015. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Visszaszívni vissza tudna, de akkor nem menne a motor, szóval az kizárt hogy visszaszív, ellenben rengeteg eshetőség van itt amit így távolról kideríteni szinte lehetetlen.
2015. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
injektor, gyujtáselosztó, gyujtás kábelek, motor vezérlő, pcv szelep cserélve lett, szelepek beállítva és a hiba ugyanúgy fenn áll. már ötletem sincs.
2015. aug. 3. 22:01
 9/23 A kérdező kommentje:
a vezérművet nemrégiben cserélte egy szerelő. talán kilazult a feszítő görgő?
2015. aug. 3. 22:02
 10/23 anonim ***** válasza:
Milyen masina ez?
2015. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!