Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HELP! Renault Megane 1.9dci...

Sancer kérdése:

HELP! Renault Megane 1.9dci 2003 as! Nem indult az auto az önindító teker start gomb megnyomása után de hajt hajt és nem indul! Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs különösebb előzmény, akkor üzemanyagszivattyú, mágnesszelep, repedt anyagcső, üzemanyag!, krumplis kipuban.:)
2015. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pöccre elindult kitolattam a garázsból aztán leállítottam, kiporszivoztam belül majd vissza akartam állni aztán már nem indult ! teljesen normális inditási hangot ad ütemes , rendesen teker de nem indul be ! drága mulatság lesz ? Renault Megane II 1.9dci
2015. aug. 2. 19:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami bagatel dolog lesz. Írd majd le légyszi mi volt.
2015. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap csinálja a szerelő ha sikerül megtalálni a probléma okát mindenképp megírom
2015. aug. 2. 21:31
 5/11 A kérdező kommentje:
üdv még nem jutott vele a szerelő semmire még tippje sincs h mi lehet :(
2015. aug. 4. 08:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Rakd ki megint, hátha olvassa más is aki tudja.
2015. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia megvolt a probléma rá 1 napra egy műanyag csatlakozo a vezérlő résznél kis wd40 és pöcre indul ismét ! nagyon köszi a segitséget amugy
2015. aug. 9. 21:38
 8/11 anonim válasza:

Szia! Szeretnem megkerdezni, hogy milyen csatlakozot tisztitottal meg es pontosan hol van a motorterben?

2004-es 1.9 Laguna 2.-öm van.


Pontosan ugyanez a hibam. A leallitasa elott tokeletesen ment az auto, majd mikor legkozelebb szerettem volna menni vele, mar nem indult be. Inditozik, az onindito teker teker, de nem indit. Egy sarga angyal kimerte, nem kapnak jelet az injektorok a befecskendezesre. Valamint a kulcs behelyezese es "ondiagnosztika" utan az immobilizer-rendzser piros kontroll lampa egve marad.

Kozpotnizar mukodik, nyit zar, de az fuggetlen dolog.


Gondoltam mar egy nyest altal elragott kabelre vagy beazott szenzorokra, ugyanis elotte par nappal volt motorter mosas es automosas is, ugyanis a frissen lemuszakizott a kocsi, mieloott vegleg leallt.

Kartyahibara, kartya elkodolasra, vagy a kartyaolvaso hibajara. A kartyaolvaso javitasarol szolo youtube videok csak egy masik aprobb hibat javitanak ki, egesz pontosan a Start/Stop gomb mukodesenek a modjat, azt mar megcsinaltam

Ket honapja all a kocsi, azota mar kiszaradhatott volna, meg az utcan allva is, azt gondolom.


Gondoltam a kompjuter tokrement, ezt nem tudom meg, csak remenykedem, hogy csak diagnosztizal es erzekel, vagy nem erzekel valami jelet, ami szukseges lenne neki az inditashoz. Es emiatt a kompjuter letilt, tehat nem az immobilizer.


Szoval hol van az a csatlakozo?? :)

Koszi!

2019. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Meg egy apro kiegeszites: kinai olcso OBD kütyü a kulcs behelyezese, tehat a gyujtas raadasa utan nem tud csatlakozni az ECU -höz. A kompjuterhez.

A kompjuter nem elerheto, hogy pl hibakodot ki lehessen olvasni.


Masik Lagunanal mukodik es tud ugyanaz a kütyü es ugyanaz a mobiltelefonos alkalmazas.

2019. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 titis válasza:
ez engem is érdekelne ,hisz ez a hiba nálam is fenn áll köszi.
2019. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!