Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen terepjárót?

Milyen terepjárót?

Figyelt kérdés

Az ősz közepén terepjáró vásárlás lesz esedékes. Mivel örököltünk egy eléggé nagy gyümölcsöst, így gondoltunk rá, kiváltjuk az őstermelőit és gazdálkodunk vele.


Idén már van termés, viszont mivel a gyümölcsös nem lakott területen fekszik és csak földúton lehet kijutni, így szükség volna valami terepjáróra, a jelenlegi családi autóval - 2009-es Mondeo - nem épp a legjobb felmenni, viszont a gyümölcsöt lehordani már inkább a lehetetlen kategória, nem is szívesen fognánk be ilyesmire.


Szóval igazából erre kéne pár tipp.

Ami kritérium volna: platós legyen, vagy nagy raktér, illetve alkalomadtán utánfutót is jó lenne ha tudnánk vontatni.


Illetve alapesetben dízeleket nézegettem, de nem ragaszkodok mindenképp hozzájuk, ha akad benzinesben jó választás az is jó lehet.


A keret 1,5 millió, esetleg ha van nagyon jó választás kicsivel többért akkor 1,7-1,8 még belefér.


Eddig sosem volt terepjáró a háznál, tehát nem igen van tapasztalatom hogy melyik a jó vagy mire érdemes figyelni.


Válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 10. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az L200 vagy a Mazda B2500 nem rossz választás.
2015. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nissan Pickup

Mitsubishi L200

Ford Ranger/Mazda B2500

Nissan Patrol (ugyan ez nem platos, mint a tobbi, viszont oriasi csomagter van)

2015. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cselez ***** válasza:

A Ford Rangert semmiképpen nem ajánlanám, mert extrém drága hozzá az alkatrész! Sokat javítottam, nekem jó volt, de az ügyfelek a hajukat tépték!

A Mitsubishi L200 tökéletes erre a célra és alkatrészárban is jók a kilátások.

A Toyotákkal sincsen semmi gond.

2015. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, L200 néz ki eddig a befutónak.

Milyen motorral érdemes? Ahogy nézem viszonylag sokkal szerelik.

2015. aug. 10. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem UAZ 462B terepjáróm van, de én csak azért tartom mert szeretem ezt a kocsit meg elpusztíthatatlan járgány. Egyetlen hátránya van, a fogyasztása, de az meg nem érdekel.


Amúgy az L200 az nagyon jó autó, környéken is sok gazdának van.

2015. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
UAZ 469B, elírtam, nem 462.
2015. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!