Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlana valaki olyan autóveze...

Ajánlana valaki olyan autóvezetés oktatót, akivel át lehet menni forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Budapest és környéke érdekel.

2015. aug. 11. 20:06
 1/8 Mosqu!to ***** válasza:
100%
Ha látja a vizsgabiztos,hogy "magabiztosan" és figyelve vezetsz,akkor bármelyik oktatónál át lehet menni. Nem kell hinni az ilyen városi legendáknak,melyekben a bukott diákok azt ecsetelik,hogy egy nap X embert meg kell buktatni!
2015. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Minden vizsga biztos jo!
2015. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%

Ha tudsz vezetni,akkor bármelyiknél át tudsz/fogsz menni.


(Ez most kb. olyan mint ha a tanárt hibáztatnád azért mert te nem tanultál és mondjuk egyest adott...)

2015. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez így van, csak nem mindegy, hogy azt tanulod meg hogy az oktató hol lakik, mit eszik, hova szrik, hol cigizik, hol vásárol be stb, hanem vezetni megtanít, és forgalmin magabiztosan átmész. Tehát gyengébbek kedvéért erre vonatkozott a kérdés...
2015. aug. 20. 10:22
 5/8 Mosqu!to ***** válasza:
55%
Akkor a gyengébbek kedvéért feltehetnéd értelemszerűen is a kérdést,mert ahogy feltetted az k*rvára nem tükrözi,hogy ezt akartad tudni!
2015. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt csak két hét múlva tudom neked megmondani, hogy átmentem -e a vizsgán, de az én oktatómat szívből tudom ajánlani mindenkinek.(Budapest - AUTÓ-PLUSZ AUTÓSISKOLA - görög férfi) [link] - itt az iskola vezetője tud majd segíteni!


Jól magyaráz, szórakoztató, nem csalja el az órákat, nem a személyes ügyeit intézzük, hanem valóban 45 perc a 45 perc. Csak indokolt esetben mondta le az órát (pl: 40 fokos nyári hőségben nem érezte jól magát vagy közbe jött valami) Vagy kétszer, ha volt ilyen.

Előnyben részesülsz,ha bármikor tudsz menni vezetni (értem ezalatt, hogy nem csak munka után, meg hétvégén)


Sok sikert!

2015. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:

Biztos velem van a baj, de -anno- eszembe sem jutott, hogy azzal foglalkozzak, az oktató hol lakik, mit eszik, mikor vásárol........?

/nem is beszélve az anyagcseréjéről ;)

Megtanultam amit meg kellett, gyakoroltam, aztán levizsgáztam.

Szerintem ilyen egyszerű.

2015. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es!


Való igaz, hogy senkit nem érdekel, hogy az oktató él -e vagy hal illetve mit eszik, mikor büfög. De az már annál inkább, hogy az én pénzemen, a kifizetett órán mit csinálunk. A neten félelmetes kommenteket lehet olvasni arról, mennyire a lehúzásról szól a gépjárművezető-oktatás. Mást sem lehet olvasni, mint, hogy "az oktató ügyeit intéztük", "vezetni nem sokat vezettünk, mert a gyerekeiért mentünk óvodába", "öt percet késett, aztán hamarabb el kellett mennie valahová " stb. stb.


Amikor autósiskolát választottam, majdnem beugrottam a főváros egyik legnépszerűbb, sokat hirdetett iskolájának az akciójára. Milyen jól tettem, hogy nem őket választottam, most már tudom!


Érdemes minél kisebb iskolát választani, ott talán még emberszámba veszik az embert és így tényleg élmény lesz a tanulás, nem pedig kínszenvedés.

#6 voltam

2015. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!