Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fél millió forint...

Milyen fél millió forint alatti benzines autót ajánlanátok, amit relatíve olcsón lehet kívül-belül építgetni-szépítgetni?

Figyelt kérdés
Idővel mindenképpen szeretnék turbót, lefúvószelepet, morcosítást... (Amolyan hobbiként képzelem el a szerelgetést.) Eddig leginkább a Corsa B-re gondoltam, de szívesen fogadok más javaslatokat.
2015. aug. 20. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lada Níva, kettes golf, kia Sephia,
2015. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Lada 2101-essel kezdetem és most is az van. Ha turbós motort szeretnél, akkor ennek a motorját könnyen át lehet alakítani turbóssá, az már más kérdés, hogy Magyarországon van kb. 10 ember aki ért hozzá, így majd neked kell megtervezni, megépíteni a motort :)

Egy ilyen autót jó állapotban lehet kapni már 200 ezerért, plusz egy turbós motort össze lehet hozni 3-400 ezerből. Persze, ehhez még hozzá jön csomó minden, váltó, differenciálmű, féltengelyek stb.

2015. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
autót vegyél.190-est találsz dögivel de 26-os,24-es is akad ennyi pénzért.ha igényesen megcsinálod akkor felértékelődik az ára,ellentétben egy corsával amibe csak öntöd a pénzt.minimális elektronika és ebből fakadóan kevesebb hibalehetőség jellemző ezekre a típusokra.próbálj ki egy ilyet,más élményt nyújt mint egy kisautó. [link]
2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Mercik és a Ladák több okból is kiesnek. Idáig a Kia Sephia a legszimpatikusabb.
2015. aug. 20. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Golfot vagy Astrát vegyél.
2015. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos a vezetési élmény, akkor mindenféleképpen hátsókerekest vegyél. Az első kerék meghajtásúakat meg lehet szokni, de élvezni nem lehet velük a vezetést. Ez egy erősebb, turbófeltöltős autóra főleg igaz.
2015. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Golfok/Astrák szimpatikusak több tekintetben. Az első autómat tervezem nemsokára megvásárolni, így biztosan nem szeretnék hátsókerék meghajtásút. Esetleg pár év múlva :)
2015. aug. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!