Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Mi a véleményetek...

Motorosok! Mi a véleményetek az alábbi öltözékről?

Figyelt kérdés

Van egyszer egy protektoros, félig bőr kabátom, ami elég erős, de szellőzése nulla, így városon belüli rövid távokra, kánikulába, hőségbe alternatív megoldáshoz folyamodnék. Három ötletem van:

-Valami szellősebb protis textilkabát (árba 20-25e ft körültől vannak)

-Külön egy gerincvédő, könyökvédő (a kettő szintén olyan 25-30e környékéből lenne megoldható), kesztyű (alapból hordom ugye), ez a legszellősebb, viszont esésnél a karom jobban horzsolódhat, ez tény.

-Protektoring, na ezeknek a reális árát nem nagyon tudom, mindenféle árért láttam már, rohamrendőrnek néznék ki benne, de annyi baj legyen :D

Ki melyiket ajánlaná, használ-e valaki hasonló "konfigurációt" (főleg az alsó kettő érdekel)? Építő jellegű választ kérnék, a "hülyegyerek, hordjad csak nyáron is a bőrkabátot, mit finnyáskodsz" és hasonlókkal kérem kíméljetek. Köszönöm!



2015. aug. 26. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy full bőr, gyári Kawasaki dzsekim. Ha ránézek, már akkor leizzadok:D.

Ezért Vettem egy Fox protektoringet, ami baromi jól szellőzik, nagyon kényelmes, jól állítható (van vagy 6-8 szíj amivel magadra tudod "húzni"), a gerincvédő része le is szedhető, ha esetleg van valami nagyon pöpec helyette. Én csak ajánlani tudom, teljesen más élmény (jó értelemben) motorozni benne. (40ezer forint volt, de teljesen megérte.)


[link]


(ha nem jó a link, akkor keress rá: Fox Titan Jacket Sport)

2015. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A gerincvédő hordható külön is? Csak mert a bőrkabi sajátja elég halovány (konkrétan egy darab szivacs...), így adott esetben az alá is felhúznám.

2015. aug. 27. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ez egy nagyon jó kérdés. Kaptam hozzá 2 szíjat/pántot, amit sehogy se tudtam kitalálni, hogy hova meg minek. Úgy voltam vele, hogy biztos pótnak adják, de most hogy így kérdezed, lehet hogy direkt a gerincvédőnek van, ha valaki csak azt venné fel.
2015. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó hülyék vagyunk, ott van a linkedben: "Felsőtest protektor leoldható gerincvédővel, amelyet külön is viselhetsz"

Már megérte feltennem a kérdést, látod :D

2015. aug. 27. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Naneeeeeeeeeeeee :D

Nem kicsit megalázó, hogy ilyen vak vagyokxD

2015. aug. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!