Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2004-es mazda rx8 vagy...

Egy 2004-es mazda rx8 vagy egy 2002-es subaru impreza a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem mind 2 autó jól néz ki csak nemtudom hogy melyik a jobb

2015. szept. 6. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az RX-8 Wankel motor - csak úgy szólok.


Tehát ha hosszútávon használni is szeretnéd akkor felejtős.

2015. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wnakel motor én kerülném,mert nem hosszú távra való,mint ahogy az első is írta. Subaru elég komoly gép , nagyon komoly futóművel, erőátvitellel és hajtással. Én azt venném.
2015. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
imprenza rx8 szerintem csajos kocsi no meg a wankel használtan nem egy jó ötlet persze 0km sem
2015. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Az RX8-ban lévő wankel motor egész konkrétan 60ezer kilométert bír. Nagyon dögös autó (egyszer ültem benne utasként), félelmetesen jól megy, de ennyi. Az impreza minden tekintetben veri, de leginkább használati értékben, mert mégis csak méreteit tekintve egy alsó középkategóriás szedán, vagyis lehet egyszerűen csak autónak is használni.
2015. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fehérváripapa ***** válasza:
100%

Nekem a sokadik RX-8 am van, kanyarstabilitásban, súlyeloszlásban, a futóműben nem ér a nyomába az impreza, bár tény az impreza összkerekes! A wankel motor 80-100e km után ténylegesen felujitásra szorul (tömités, és főtengelycsapágy csere) de utána bejáratós autód van, ugyanis a wankel motorban alig van alkatrész, nincs vezérműszij, nincsenek feszitőgörgők, nincs vezérműtengely (nemhogy kettő mint az imprezában), nincsenek szelepek, nincs hidrotőke... a mazda full motorfelújítása (kb 500e Ft) ezt az imprezára egy év alatt ráköltöd apróságokra...

Mellesleg az RX8 is 4 teljes értékű felnőtt számára használható üléssel bir, nem TT cupe...

2015. szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!