Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok-kutyás autónak mit ajánlan...

Sok-kutyás autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon buta vagyok autó témában...:)

4 nagytestű keverékem van.

Olyan autó kell, ami bírja a strapát, megfizethető kategória, és van még benne hely legalább egy fő és csomagok számára. (Bár lehet, hogy a csomagokat érdemes ilyen tetőtéri rakodó izébe pakolni...)


Több napos túrákra kellene.


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat! :)


2015. szept. 9. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent a megfizethető? És mekkorák azok a nagytestű kutyák? Mekkora boxba rakod őket? Egyesével?
2015. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem boxban lennének, mert nagyon hosszú utakat kellene kibírniuk. Csak a csomagtartóban. 20 kg, 30 kg, 35 kg és 50 kg-osak.

+ én is az autóban aludnék sokszor. Meg talán még egy ember. Ajánlották a VW Caddy-t, de az szerintem kicsi ehhez. Épphogy elférnénk.

Igazság szerint egy Európa körútra kellene a cucc. És még be kellene hogy férjenek a mászócuccaink is. Ezért gondoltam azt a csomagtartós izét is beszerezni.

A megfizethető meg... hát... párszázerez forint, és ne zabálja a benzint. Inkább dieselt szeretnék. Nem most venném meg, de egy éven belül jó lenne. Szóval csak a szóbajöhető modellek felől érdeklődöm.:)

2015. szept. 9. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a célra inkább egy Ducato, Vito, vagy hasonló kisteher felelne meg.
2015. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez így felejtős, eleve épeszű kutyás ember nem viszi így halomban a kutyákat (Állatos témakörben már megöltek volna az ötletért), meg is büntetnek szerintem. Pénz nélkül meg ne legyenek ilyen tervei az embernek. Kocsiban aludni 2 embernek mondjuk egy Crafter/Transporter/Traffic/Master stb méretű autóban lehetne, úgy hogy hátul még a kutyákat is el tudd zárni. De ilyenből megbízhatót nem fogsz kapni pár száz ezerért, amivel el lehetne indulni ekkora útra
2015. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:
attól tartok nem vagy tisztában az árakkal.(gondolom megbízhatónak is kéne lennie párzázezerért.)a caddy tényleg kiesik a mérete miatt(de még a szerdai is.)minimum egy sharan-méretű autó kéne,de inkább egy kisbusz.előbbi csillió futott Km-rel kéreti magát még egy milláért is,de a kisbuszok is drágák.
2015. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is kezdek a kisbusz felé hajlani.:)


B kategóriás a jogsim, ez még nem mellékes.


Tudna valaki ajánlani konkrétan olyan márkákat, fajtákat, ami szerinte beválik?

A francia kocsikról sok rosszat hallottam.


A VW tuti befutó, van más is, amivel érdemes foglalkoznom? Ford pl.?


Azt meg meg fogom tudni oldani, hogy a kutyáimnak jó legyen.;) A kutyaszállítás szabályaival is tisztában vagyok. Nem box-szal fogom megoldani, ennyi.


A pénzről meg annyit, hogy nyilván tudom, hogy ilyesmi autókat nem nagyon vesztegetnek 4-5-600.000-ért, meg oké, nyilván ilyen kaliberű útra nem olyan kocsit veszek, ami mellé vehetek egy donort is mindjárt.:D

Inkább arra értettem az olcsóságot, hogy nem egy luxusautó kell. Csak feleljen meg a célra. Erre az útra eleve úgy megyek, hogy félreteszek egy vagyont vészhelyzet(ek)re. Csak az autókhoz nem értek, de azért nem most jöttem le a falvédőről.:)

2015. szept. 9. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pl. tökéletes lenne! :O


Mármint egy ilyesmi elrendezésű autó.

Tudnátok segíteni, hogy ez mi? Több ilyen típus is van, ugye?

2015. szept. 9. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán egy NIssan Navarra.

DE jó lehet talán egy Chrysler Grand Voyager is.1M-ból megvan,elég nagy,dízel,elmegy 7-8 literrel.

2015. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg egy ilyen pick up-nak a hátsó üléssorát. Utazni sem kényelmes benne egyáltalán, pláne nem aludni.

Az összeghatárt toldd meg egy millióval kb

2015. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem opel omega b kombi a tökéletes választás :)

Szerintem a csomagtartóban mind a 4 kutya elfér utazáshoz kényelmesen és nektek is rengeteg helyetek marad. Alváshoz ami tuti 3 kutya fetrengős partyt tud rendezni a csomagtartóban, egyet kivesztek előre magatokhoz és mindenki boldog. De meg merem kockáztatni, hogy még alváshoz is elfér kényelmesen a 4 kutya a csomagtartóban.

Már az anyósülés is akkora, hogy ha kicsit hátradöntöd olyan, mintha ágyban aludnál :D A másik ember meg hátul kényelmesen aludhat szerintem bármilyen pózban.

Az ára 200-700 ezer között van. Van benzines, dízeles, lehet válogatni.

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!