Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan autót ajánlani,...

Tudtok olyan autót ajánlani, amiben 195cm magassággal magam mögött is kényelmesen elférek?

Figyelt kérdés
De nem terepjáró vagy egyterű, hanem ferdehátú vagy crossover, és lehetőleg régebbi típus (2005-től). Pl. ami tetszik az a Hyundai Tucson de elég kevés van belőle a piacon, ami jó is.

2015. szept. 21. 19:28
 1/5 0000-Tamás válasza:

Hát az anyagi lehetőségeidet nem ismerem, ezért azt írom ami nekem realitás. Én is ilyen magas vagyok, sok mindent kipróbáltam hasonló okok miatt.

Kettő maradt: Octavia kombi, vagy a Superb

Octaviából van picit magasított 4x4-es is!

2015. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Még sosem láttam olyan autót, amiben az ember 195cm magassággal kényelmesen elfért volna önmaga mögött.


/és szoktatok beszélgetni is menet közben?/ ;)

2015. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kötekedni kellene, hanem ha van tapasztalatod akkor szívesen venném a választ. Olvass el pár tesztet, nézz totalcar videót, az hogy magam mögött elférek, azt jelenti, hogy a vezetőülést kényelmesen beállítom magamnak, és még marad hely mögöttem a hátsó ülésen is, hogy egy szintén 195cm magas ember, vagy miután beállítottam magamnak, és beülök a hátsó ülésre, kényelmesen elférjen/elférjek. Remélem kimerítő és érthető megfogalmazást adtam. Érdekes, az első válaszoló értette mit mondok, adott is tippet, csak a kombik nem nagyon tetszenek. Bár írtam, egyterűt ne, de végülis azok között is vannak szép példányok.
2015. szept. 22. 17:26
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Nem fogod elhinni, ismertem ezt a kifejezést, és a magyarázatod nélkül is értettem, hogy mire gondolsz.


/attól még megmosolyoghatlak, hogy olyan autót keresel, amelyikben saját magad mögé kényelmesen beülhetsz/ ;)

2015. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElekTamás88 ***** válasza:
Helló. Nem tudom vettél-e már autót, de én ezeket ajánlom: Skoda SuperB, vagy Ford Mondeo.
2016. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!