Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Használt autót keresek, olyan 500 000Ft-ig. Főbb kritériumok, hogy ne legyen 15-16 évnél öregebb, legyen dinamikus, megbízható, és lehetőség szerint ne fogyasszon túl sokat(városban), nyilván a dinamikussággal kompromisszumban. Ezen felül, ne legyen nagy autó sem.


Emellett nem árt, ha nem csúnya. :) Nem menőzni szeretnék vele, szóval nem BMW-re gondoltam...csak szeretek dinamikusan, sportosan vezetni, ugyanakkor nincs sok pénzem rá. :)


Mitsubishi Carisma-t néztem, 1.8-as motorral, 125LE-vel. Nagyjából ehhez hasonló autókat keresek!


Tippeket előre is köszönöm!



2015. szept. 21. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali, nekem pont ilyen autóm van carisma 1.8 gdi. De ha te dinamikus sportos autót keresel, akkor ez nem a te autód. Elég jól megy az tény, de autópályán érzi magát igazán otthon. Erre inkább egy civic.
2015. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Számok alapján a Carisma jobbnak tűnik, mint a Civik. Miből gondolod, hogy az jobban megy? :)

Meg az kicsit drágább nagyobb motorral. :)

2015. szept. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!