Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Citroen...

Mi a véleményetek a Citroen C4 Picasso kocsiról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Noha nem szeretem az előítéleteket, francia autót nem vennék semmi kincsért sem. Olaszt egyszer vettem, többet az sem lesz, az tuti.
2015. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elmondanád, kedves Miguel, hogy miért?

Nem tudom, mi ez az általános "francia-kocsi-ellenesség".

Én eddig majdnem mindig Renault és Citroën kocsikkal futottam, és soha semmi bajom nem volt velük, kivéve az elektronikus részeket, azokat viszont a legtöbb esetben Németországban gyártják, sajnos.

Most alkalmam lenne egy C4 Picassot kapni gyártási áron, ezért kérdezem a véleményeteket.

Az első autóm, amit még diákkoromban "szereztem", egy régi, huszonéves Fiat volt, azzal is gurultam vagy hat évig.

Úgyhogy ezzel az olasz kocsival sem csináltam rossz vásárt.

2015. okt. 6. 13:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs több vélemény?

Jövő héten választ kell adnom, mert ezen az áron egy szinte vadonatúj kocsit ritkán lehet szerezni...

2015. okt. 10. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem csapj le rá. Ha 15-20 évet kibír, akkor már jól jártál vele. Nekünk is volt Peugeout, semmi baj nem volt vele, csak már öreg volt, amikor eladtuk (kb 20 éves). Tehát én sem értem, mi a baj a francia autókkal.

Aztán volt egy Fiat Punto, azt azért adtuk el, mert a motorjával volt valami (talán a hengerekkel volt valami gubanc, de nem biztos), ami több száz rugóba fájt volna, és az sem volt biztos, hogy "műtét" után jó lesz. De különben jó kis autó volt, mi kb 100 ezer km-t raktunk bele (benzines volt), és olyan 150 ezer km körül kezdődtek a bajok...

2015. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Akkor oké, meglesz a vásár.

Most egy Renault-val futkározok, de ezt odaígértem a lányomnak. Már eleve használtan vettem, és már hét éve megvan, kutyabaja!

Ebben a Picassoban meg annyi kilométer van, mint amennyi a gyár és a garázs közötti út. Próbakocsinak használták, most meg jó nagy árengedményt kapok - azt is "protekciósan"!

Mégegyszer köszi! :)

2015. okt. 10. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok (kicsit szenilis :D ): nem Peugeot volt a családunk birtokában, hanem egy 1.2-es Clio :D
2015. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a Renault-kocsi, amiről itt írtam, szintén Clio volt.

Városi furikázásra - de országúton is -, nagyon jó kocsik ezek!

Az, hogy a francia autók rosszak, csak valami "urban legend" lehet, vagy a "minden, ami francia, csak ócska lehet!" politikai félregondolkodás szüleménye.

2015. okt. 11. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!