Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régebbi fajta Ford Fiesták...

A régebbi fajta Ford Fiesták mennyire jók? Nyilván nézőpont kérdése, de motorilusan gondolom.

Figyelt kérdés
Sokat gondolokozok milyen autot vegyek kezdöautonak, de nem tudok dülöre jutni, segitsetek, az árkategoria olcso legyen. Értelmes választ kérek, köszönöm

2015. okt. 4. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mennyire régi? Mert akik szidják a Fordot, azok jellemzően abból indulnak ki, hogy a nyolcvanas években, meg talán még a kilencvenes évek első felében készült autóik elég alaposan tudnak rohadni.


De egyszerűbb abból kiindulni, hogy mennyit szánsz rá.

Ha annyira kicsi az összeg, akkor félre kell tenni a márka alapján keresést és olyat venni, ami belefér a keretbe és a lehető legkevesebb gondot fogja okozni.

2015. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
95 utániak, amik szebbek mint a régi, de még nem a nagyon uj
2015. okt. 4. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

"szebbek mint a régi, de még nem a nagyon uj"


Win, így kell autó venni:D


Egyébként az MKIV 1,25-ös Zetec motorja nagyon jó

2015. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bé.Bé. válasza:
1,4-es TDCI kis Fiestámat imádtam. 2004-es modell. Szintén első autó volt. 4-5 l-es fogyasztás, nem mondanám, hogy nagy raktérrel rendelkezne, de én főleg egyedül használtam. Kis futkozós autó. Törésteszten szintén bizonyított, mondhatni életet mentett...
2015. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!