Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam? Nem...

Melyik autót válasszam? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
kb. 700 ezer forintom van tehát olyan 500-550 körül keresek autót, ami fiatalos, sportos ezért a következőkben gondolkodom: Bmw 316i compact 1.6 102Le Honda Civic 1.6 Esi 120Le esetleg ha találok akkor Gti Suzuki Swift, kinek mi lenne a voksa? illetve ha valaki tud még hasonló kaliberű járművet ilyen árban azt megköszönném! :)

2015. okt. 6. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Az autónál nem csak a vételár, az átíratás jelent kiadást, azt fent is kell tartani, ami nem csupán a tankolás költségeit jelenti.

Legyen az a te döntésed, hogy milyen autót veszel, de gondold végig, hogy egy esetleges előre nem tervezett szervizre lesz-e keret, fedezet.

2015. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Természetesen ez bele van kalkulálva... mivel használtautó vásárlásra készülök.
2015. okt. 6. 22:06
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Jon a tél: BMW :)
2015. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Astra G.
2015. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fiat Punto HGT
2015. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Én ezek közül a Swift Gti-t venném!


Opciók még:

Peugeot 106 S16

Peugeot 306 S16

Citroen Saxo VTS

Citroen Xsara VTS

Nissan Primera GT 'red top' (P10)


6-700eFt-ért meg már van Renault Clio RS.


A franciák nagyon jók ebben a kategóriában. Vagy azt vagy japánt. ESi-ből már nehezen találni vállalhatót és nagyon elszálltak az árakkal.

Én imádom a BMW-t, de szerintem 316i-t ne, ha kicsi élményt is akarsz. Abból legalább 318iS-t (140hp) de méginkább 2000ccm és felfelé.

Ebben a kategóriában és évjáratban ÉS árkategóriában egyik se lesz hibátlan. Lehet a Honda műszakilag jobb, de ott meg ráköltöd a kasznira azt amit egy franciánál a műszaki rendberakásnál.

2015. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi pénzből csak a Swiftbe vágnék bele. A Honda megbízható, de ha mégis valami baja lesz, akkor mélyen zsebbenyúlós lesz. A BMW bizonyára külföldröl olcsón megvett alja állapot felpolírozva és palimadárra várva áll egy kereskedőnél, vagy egy nyeréskedő magánembernél, hogy megvedd, úgyhogy inkább ne, meg a javítás is sokna lesz, mint a Hondánál.


Ezért a pénzért a Suzukit a három közül, mert megbízható, ha netán baja lesz, akkor olcsó lesz javítani, olcsó megvenni egy jó állapotút, és nem Németországból guberált lelakott olcsó példányok vannak eladók belőlük. Egy régebbi Corollával is jól járhatsz.

2015. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A 'gond' itt csak annyi, hogy a kérdésben "Gti Suzuki Swift" szerepel, tehát nem egy sima 1.0 vagy 1.3. És azt bizony nem lesz könnyű megvenni, abból ugyanis most éppen 3 van a hahu-n.
2015. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia? Nekem az van, iszonyat megbízható, és ha javítani kell, nem megy rá a gatyád, és alkatrész hiány sincs.
2015. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gomzoli ***** válasza:

Régebbi Mitsubishi Colt is esetleg képbe jöhetne szerintem, 100+ Le motorral. Kissé drágábbak ugyan:

[link]


Vagy Mazda 323?

[link]


Nem áll meg az élet a BMW és Civic után...

2015. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!