Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 2009 1.8 benzin...

Mazda 6 2009 1.8 benzin típusú autókban mi hajlamos a meghibásodásra?

Figyelt kérdés
Mot vettem egy fent említett autót, 82000 km-el, 2009. 10. havi. Törve nem volt, gyári fényezés van mindenhol, vezetett elektronikus szervizkönyvvel.

2015. okt. 8. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mazdát vettél.
2015. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kormánymu gyárihibás szinte mindegyik. Volt gyári visszhívás. Ha megvan róla a papír, hogy kicserélték akkor nincs gond, ha nincs akkor 4kiló lebeg a levegoben.
2015. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről azt olvastam, hogy a visszahívás néhány 2007. április 2. és 2008. november 30. között gyártott modellt érint. Ezt az autót nem érinti, később gyártották.
2015. okt. 8. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mazdánál inkább a rozsdára érdemes odafigyelni. Bár még elég fiatal az autó, kétlem h rozsdás lenne, de azért érdemes megnézni a kerékíveknél, küszöbnél és az ajtónál. Esetleg egy alvázvédelmet elvégeztetni a biztonság kedvéért.
2015. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez már egyértelmű, hogy ez visszatérő hiba a Mazdáéknál, fényezésre nem figyelnek eléggé. Tüzetesen ellenőriztem az említett helyeket, még nem indult meg a rozsda. Megelőző kezelés még a tél beállta előtt meg fog történni. Köszönöm a választ.
2015. okt. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!