Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi elektronikus szervizpapírról? Www.Kepfeltoltes.hu/view/151010/IMG_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
Az érdekelne igazán, hogy az első, 20.000es szerviznél fel van tüntetve, hogy volt olaj, olajszűrő csere, a 40.000esnél, 60.000esnél, 67.000esnél nincs bejegyezve. Lehetséges lenne, hogy egy német, Mazda szerviz nem figyel ilyesmire és valóban nem volt olajcsere? Vagy "a karbantartás elvégezve" magába foglalja az olajcserét is?

#szerviz #Mazda #olajcsere #Mazda 6 #elektronikus szerviz
2015. okt. 10. 07:25
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. okt. 10. 07:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Jópár német szervizkonyvet láttam én is amiben maga az olajcsere nem volt beixelve. Nagyon jo állapotúj kocsik révén kizártnak tartom, hogy ne lett volna lecserélve az olaj.
2015. okt. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A válaszod megnyugtatólag hatott rám, ugyanis az autót már megvásároltam, fogalmam sincs hogyan kerülte el figyelmemet az, hogy az olajcsere nincs bevezetve. További véleményeket/ tapasztalatokat szívesen, hogy megnyugvásom végleges legyen :)
2015. okt. 10. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A magyar szervizekben is kicserélik az olajat rendesen, az olyan buta néphiedelmeknek nem szabad hinni, hogy van ahol kispórolják.

A németeknél is mindig megvan az olajcsere, csak igen, van amikor cska annyit írnak bele, hogy karbantartás elvégezve és kész.

Ugyanis egyik ország szervizei sem szívesen kockáztatják meg azt, hogy valaki legközelebb ügyvéddel megy vissza.

Az mondjuk biztos, hogy mindenhol úgy van, hogy ha 30e km van előírva olajcserének, akkor nem cserélnek hamarabb, a németek sem.

2015. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!