Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kivül matt illetve folyton...

Kivül matt illetve folyton párásodó astra g fényszóró polírozása járhat sikeres eredmennyel vagy olcsóbb ha veszek bontóból egy komplett új pár lámpát?

Figyelt kérdés
Bérelnék polírgépet és felszeretném polírozni. Illetve vmi úton módon letömíteni teljesen. Olyan létezik hogy belül is matt legyen? Ha az akkor még menthető?

2015. okt. 14. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

1)a mattságnak,meg annak hogy bepárásodiksemmi köze egymáshoz


2)bérelnél gépet.....magyarul még az életbe nem csinaltal ilyet.. Szerintem ne most kezdj el kisérletezni...jobban jarsz ha szakemberhez viszed


3)olyan nem létezik hogy belül is matt


4)ha teljesen letömítőzöd a lampát(ami amugy teljes keptelensé)hogy fogsz izzót cserélni?

2015. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bontóban nem kapsz új lámpát, és elég drágán mérik. Én inkább egy pár utángyártottat vennék, de gyári Hellát is találtam most hirtelen 22-ért (az utángyártott TYC 11 ezer).
2015. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!