Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 Sportback 2. 0 TDI...

Audi A3 Sportback 2. 0 TDI (2014-es) autót vennél?

Figyelt kérdés

Valakinek van róla tapasztalata? Milyen ez a 2.0-s motor? Esetleg az 1.6-os?

Nekem ez a 110-150 lóerő, 320Nm-rel egy ekkora autóban normál közlekedésre bőségesen elég, nagyobbat nem szeretnék.

Van esetleg olyan élő fórum a neten, facebook csoport, ami ezzel a típussal foglalkozik?


2015. okt. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nemigen fogsz találni olyan csoportot ahol új prémium autókról írnak. 110lovas 2.0TDI alatt ne vedd szerintem. 1.6-os motor az 105ló, de meg se közelíti az 1.9pd 105ló dinamikáját. Viszont nem állítom azt hogy rossz lenne!
2015. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amit kinéztem most az 1.6-os, azt írják, hogy 110 lóerős.

Nagyon jó felszereltségű, gyári garanciás még nincs 1 éves.

2.0-sból 150 lóerősöket néztem, de azok kicsit régebbiek és a belterük egy kicsit másmilyen. Az nem tetszett annyira. De akkor ezek szerint egyik motorral sincs különösebb gond, amitől félni kéne.

2015. okt. 23. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A 110lovas motor még nagyon új feldolgozás, a 105 lovas az régebbi olyan 2009től van gyártásban. Ezt a 105lovast a CR rendszere miatt tartják problémásabbnak (ha jól tudom ebben nem BOSCH a befecskendező rendszer) a magyar gázolaj minőségére. Viszont ez lehet abból kifolyó hír is hogy a céges autók 70%-a ezzel a motorral fut.
2015. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha. Most is CR-dízel autóm van, szóval ez nem zavar. :)
2015. okt. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!