Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 9-10 éves használt autóból...

9-10 éves használt autóból melyiket ajánlanátok? Elsősorban városi/országúti használatra kellene.

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam és igazából nem tudok dönteni. Mindegyik mellett van előny és hátrány is. Az üzemanyagot szintén nem tudom eldönteni. Dízelben már ilyen öregen sok lehet a hibalehetőség, talán inkább a benzines felé hajlok.

2015. okt. 23. 08:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 99-es is jó volt. Új autó, 120E-ig szülők használták, majd átvettem. Majd amikor nem volt szükség rá, visszaadtam 170E-rel, mert eladhatatlan annyira nincs értéke, elkótyavetyélni sajnálja az ember. Azt mondják rohadnak az 1-esek, de nekem csak a vezetőajtó, ahol ledobta a sikaflex csíkot. Ennyi meg az ugyanannyi idős 5-ös bmw-n is van.
2015. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nylván függ az ízléstől és az állapottól, de első körben a megbízható típusokra szeretném behatárolni a dolgot. Sokat nem szándékozok költeni rá és hosszú távra tervezem; ergó nem a szerelőhöz szeretném vinni hetente. BMW 318 tetszik, de sokat hallok róla, hogy többet van szervízben, mint az úton.
2015. okt. 24. 15:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezeket azok terjesztik, akik nem láttak bmw-t. Azt is modják, ha kigyullad az inspekció lámpa, vagy az utolsó olajcserelámpa, akkor letilt. Még egyet sem láttam emiatt az út szélén.

Inkább a dieselek érzékenyek, az összes nyűg amit tudok az a dieselekre jellemző: porlasztócsúcs, turbo, szivattyú. Az ötösöm meg 70 ezer alatt csak műszakikon volt szervizben, meg egyszer egy gyújtótekercset meg egy gumiszilentet kellett cseréltetni, mert hepehupán gusztustalanul nyikorgott az előregedett gumi. Ja, igen, meg egy ablaktörlőrelét 16 euróért ki kellet cserélnem. Most 270 ezer van benne, hétvégi autónak még jó lesz egy darabig.

2015. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

... és kb golffal is annyit leszel szervizben, csak magyarországon ha bmw, akkor le akarnak húzni.

Nekem is egyszer egy kuplung 100-120 ezer lett volna, amíg nem mondtam hogy hozok németektől 200 euróért luk-ot, akkor elég drasztikusan javult az ajánlat.

2015. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!