Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auchan SMART Dieselről vélemén...

Auchan SMART Dieselről vélemények?

Figyelt kérdés

Megéri? Érezni különbséget a sima dieselhez képest?

Esetleg azt tudja valaki, hogy honnan veszik az olajat? MOL-tól, vagy külföldről?



2015. okt. 25. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom itthon egy két egyedi kivételtől és az OMVtől eltekintve mindenki a MOLtól veszi a gázolajat (az OMVnél is csak a maxmotiondiesel jön Schwechatból).
2015. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudomásom szerint a kis noname kutak viszont előszeretettel veszik Szlovákiából, Ukrajnából.
2015. okt. 25. 19:38
 3/11 A kérdező kommentje:
És akkor az Auchan Smart diesele megegyezne a MOL evo diesel-el?
2015. okt. 25. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen én is úgy tudom mint John_McClane. Én még úgy tudom, hogy az osztrák határhoz közeli OMV kutakon minden üzemanyag a sógoroktól jön.

Magyarországon nagyon szigorúak a szabályozások az üzemanyag minőségére. Gyakorlatilag mindegy, hogy Auchan, Shell vagy bármelyik másik, ugyanazt tankolod.

Kivételek ez alól a speckó üzemanyagok (magas oktánszámú pl).

Azzal szoktak trükközni a maszek kutak, hogy az órával játszanak, de a benzin minőséggel nem tudnak. (az kicsit fura, hogy 50L-es a tankod, nem üres, de bele töltesz 52L-t óra szerint...)

2015. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem egyezik meg vele. Nem is ezt írta egy előző válaszoló. Maga az üzemanyag ugyan az, az adalékok mások.
2015. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy időben volt olyan az egyik kúthálózatnál, hogy a gázolajhoz utólag keverték hozzá azt az adalékot, amitől az "prémium" gázolaj lett. Az egyik kúton ismerősök dolgoztak, hát ott az első 3-4 alkalom után ez nem keveredett bele... :)
2015. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Auchan kutakra Szlovéniából hozzák az üzmanyagot. A West Bridge szállítja.
2015. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5: A Auchannak nem hiszem hogy lenne keverőüzeme, tehát szerintem ő már kész, adalékokkal bekevert olajat veszi át.

De lehet én tudom rosszul.

2015. okt. 26. 08:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs keverőüzeme, de a MOL bázistelepeken kedvedre mixelik az üzemanyagot és azt töltik a tartálykocsiba.
2015. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak az a kérdés, hogy ha Magyarországon -tudtommal- az Auchan az egyelten benzinkút, amelyik 98-as benzint forgalmaz, a MOL finomít-e neki vagy tényleg külföldről szerzi be.
2016. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!